Публічна інформація

Отримали спадок – не забудьте задекларувати дохід!

ГУ ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що нормами Податкового кодексу України визначено перелік доходів, отримавши які платник податку зобов’язаний подати декларацію про майновий стан та доходи.

08:22:53 24.04.2024

Чи можуть платники підписати документи за допомогою Дія. Підпис в Електронному кабінеті?

Порядок функціонування інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет» визначається наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету».

08:21:48 24.04.2024

Як подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п. 49.3 ст. 49 Податкового Кодексу України (далі – Кодекс) платник податків самостійно обирає спосіб подачі податкової декларації про майновий стан  і доходи (далі – податкова декларація):

09:43:27 01.04.2024

Оподаткування нецільової благодійної допомоги, на яку не поширюється право отримання податкової соціальної пільги

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року.

15:20:58 20.03.2024

Які податкові пільги з ПДВ поширюються на підприємства, що займаються благодійною діяльністю і спонсорством?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що згідно з п.п. 197.1.15 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) звільняються від оподаткування ПДВ операції з надання благодійної допомоги, зокрема безоплатне постачання товарів/послуг благодійним організаціям, утвореним і зареєстрованим відповідно до законодавства, а також надання такої допомоги благодійними організаціями набувачам (суб’єктам) благодійної допомоги відповідно до законодавства про благодійну діяльність та благодійні організації.

15:20:50 20.03.2024

Чи переноситься право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, якщо платник податку на доходи фізичних осіб до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

15:18:01 20.03.2024