Публічна інформація

Форма звітності № 1-ТМ про працевлаштованих за кордоном: які строки подачі?

24 жовтня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 1100, якою затверджено Форму звітності про здійснення діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном № 1-ТМ за 20__ рік та Порядок подання звітності про здійснення діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

14:30:20 31.01.2024

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї: який розмір встановлено у 2024 році?

Нагадаємо, що допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою, яка надається одноразово у безготівковій формі за рахунок коштів державного бюджету непрацюючій працездатній особі із числа членів малозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній самостійності. Це врегульовано Порядком надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 397.

14:29:14 31.01.2024

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей до 1 000 000 гривень

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, а також члени їхніх родин, які мають бажання займатися підприємництвом, або розвивати сімейний бізнес після служби, мають можливість отримати грант від 250 тис. грн до 1 млн грн.

14:23:48 31.01.2024

Більше тисячі вакансій у базі даних центрів зайнятості Кіровоградщини

Станом на 01 січня 2024 року у базі даних центрів зайнятості області налічувалося 1,6 тис. вакансій. У середньому на одну вакансію претендувало 2 особи (на відповідну дату минулого року налічувалося 0,8 тис. вакансій, претендувало на одну вакансію в середньому 9 осіб).

14:16:17 31.01.2024

Курс з таргетованої реклами пропонують безробітним Кіровоградщини

Плануєте працювати у сфері торгівлі, маркетингу та реклами? Ми пропонуємо вам навчання! Курс за напрямком «Таргетолог. Створення таргетованої реклами» допоможе вам дізнатися усе про сферу віддаленого заробітку інтернет-маркетингу.

14:15:20 31.01.2024

Кар’єра в ІТ: з чого почати? З курсів від служби зайнятості

Набридло викликати майстра, аби він налаштував вам комп’ютер? Прийшов час зануритись у сферу інформаційних технологій самостійно! 30 січня цього року стартує професійне навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

14:14:17 31.01.2024