Публічна інформація

Які зміни відбулися щодо форми звітності № 1-ПА?

Нагадаємо, що наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 р. № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 липня 2019 р. за № 717/33688, затверджено Порядок подання форми звітності № 1-ПА “Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні” та форма цієї звітності.

09:33:27 25.12.2023

Які лікарі найбільш затребувані зараз на Кіровоградщині?

Якщо ви маєте медичну освіту та перебуваєте у пошуку роботи, фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості виокремили із бази даних вакансії медичної сфери, які найбільш популярні у регіоні. Серед них:

09:30:00 25.12.2023

Працевлаштовуєте громадян з інвалідністю? Скористайтеся державною підтримкою

Ви роботодавець, який працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце? Завдяки урядовим ініціативам ви маєте можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.  Це врегульовано Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

09:26:12 25.12.2023

На Кіровоградщині понад 60 громадян з числа ВПО отримали ваучери на навчання

Цьогоріч на Кіровоградщині 63 внутрішньо переміщені особи, які оселилися на Кіровоградщині, отримали ваучери на навчання. Серед них – жителі Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської, Миколаївської, Київської та Черкаської областей.

09:24:42 25.12.2023

Експериментальний проєкт: безкоштовне профнавчання для ветеранів та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Ви учасник бойових дій чи особа з інвалідністю внаслідок війни? Бажаєте отримати нову професію чи підвищити власну кваліфікацію та успішно повернутися до професійного життя? Візьміть участь в експериментальному проєкті з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Для цього пропонуємо скористатися інфографікою, що нижче, та зробіть декілька кроків до професійної самореалізації.

09:21:06 25.12.2023

Ваучер на навчання: які зміни відбулися у законодавстві?

Нагадаємо, що правові підстави видачі ваучерів регулюються статтею 30 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України         від 20 березня 2013 року № 207.

09:20:46 25.12.2023

Які зміни відбулися у законодавстві з питань видачі ваучерів внутрішньо переміщеним особам?

Право на отримання ваучера мають, серед іншого, внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи. Це врегульовано ст. 30 Закону України “Про зайнятість населення”. Процедурні питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 (далі – Порядок).

09:19:28 25.12.2023

Долучайтеся до експериментального проєкту та станьте професіоналом своєї справи

Нещодавно стартував експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

09:16:22 25.12.2023