Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу та черліденгу» серед дівчат

14 березня 2024 року на базі Устинівського ліцею Устинівської селищної ради відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу та черліденгу серед дівчат закладів загальної середньої освіти.

16:03:09 14.03.2024

Заходи в закладах освіти з нагоди відзначення 210 –ї річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.

08:42:28 12.03.2024

Перемога на обласній олімпіаді з фізики

25 лютого 2024 року, у два етапи відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, останньої цьогорічної предметної олімпіади обласного рівня. І ось - підсумки підбито. Маємо знову перемоги наших учнів! На підставі рішення журі ІІІ (обласного) етапу переможцями стали здобувачі освіти Устинівської громади:

15:55:04 11.03.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу

07 березня 2024 року на базі Седнівського ліцею Устинівської селищної ради відбулись змагання з волейболу серед дівчат, в рамках ІІ територіального етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

13:03:43 08.03.2024

Комісійні обстеження харчоблоків закладів освіти

На виконання розпорядження селищного голови від 25 грудня 2023 року № 193-р «Про утворення комісії з контролю за організацією харчування дітей та дотриманням харчового законодавства в закладах освіти Устинівської селищної ради», 06 березня 2024 року здійснено обстеження харчоблоків закладів освіти.

12:00:55 08.03.2024

Перемога на обласній олімпіаді з української мови та літератури

24 лютого 2024 року відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. На підставі рішення журі ІІІ (обласного) етапу переможцями стали школярі Устинівського ліцею Устинівської селищної ради:

14:30:42 07.03.2024

Перемога у ХХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді

Здобувачі освіти  Устинівської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради стали учасниками зимової XX Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови та з української мови та літератури і здобули перемогу!

14:28:51 07.03.2024

Перемога у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кролик»

Протягом лютого 2024 року у комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» з метою підвищення ефективності діяльності навчальних закладів в галузі тваринництва, залучення учнівської молоді до активної роботи в цій сфері, проведення професійно-орієнтаційної роботи серед підростаючого покоління проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Кролик».

14:26:14 07.03.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу

2 березня 2024 року на базі Седнівського ліцею Устинівської селищної ради відбулись змагання з волейболу серед хлопців, в рамках ІІ територіального етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

11:48:21 04.03.2024

Перемога на обласній олімпіаді з хімії

03 лютого 2024 року відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, де Інгульський ліцей представляла учениця 8 класу Свіщова Надія. На підставі рішення журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Надія посіла почесне ІІІ місце.

14:40:03 27.02.2024