Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу

17 квітня 2024 року у рамках проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в м. Кропивницький під девізом «Разом переможемо!» пройши фінальні  змагання ІІІ (районного) етапу  змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу» серед дівчат закладів освіти Бобринецької, Знам’янської Олександрівської та Устинівської громад. Нашу громаду представляла команда дівчат Докучаєвської філії Устинівського ліцею.

18:26:19 18.04.2024

Тренінг для вчителів початкової школи

13 квітня 2024 року на базі Устинівського ліцею Устинівської селищної ради пройшло навчання вчителів початкових класів Устинівської громади за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення", яка реалізується відповідно до Меморандуму про взаємодію між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation  у співпраці з обласними ІППО.

09:54:37 16.04.2024

Перший етап Кубку області зі спортивного орієнтування

Команда гуртка «Мандрівник» комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради взяла участь в першому етапі Кубку області зі спортивного орієнтування, який проходив 07 квітня 2024 року на території с. Веселе Олексанрівської селищної громади.

11:11:40 10.04.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу

07 квітня 2024 року у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в м. Кропивницький під девізом «Разом переможемо!» пройшов півфінал з футзалу серед юнаків закладів освіти Кропивницького району. Нашу громаду представляла  команда юнаків  Новоігорівського ліцею.  В запеклій боротьбі юні спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та яскраву стратегію гри. В підсумку команда Новоігорівського ліцею зайняла почесне ІІ місце.

10:54:17 10.04.2024

Змагання з волейболу паркового

06 квітня 2024 року в с. Соколівському за ініціативи Кіровоградської територіальної організації "Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»" відбувся турнір з волейболу паркового «КУБОК НЕЗЛАМНИХ».

09:24:24 10.04.2024

Кубок пам’яті

7 квітня в смт Устинівка пройшов турнір з шашок, присвячений  пам’яті кандидата  в майстри спорту Михайлова О.А. (  "Кубок Михайлова"). Олександр Антонович в 1953 році брав участь у розіграші цього  кубка у  м.Кривий Ріг, був фіналістом, де виконав норму кандидата в майстри спорту.

17:19:42 08.04.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу

03 квітня 2024 року, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», в місті Долинська, під девізом «Разом переможемо!» пройшов півфінал з волейболу серед юнаків та дівчат  закладів освіти Долинської, Гурівської, Новгородківської та Устинівської громад. Нашу громаду представляли команда юнаків Седнівського ліцею та команда дівчат Докучаєвської філії Устинівського ліцею.

15:26:28 04.04.2024

Змагання з футзалу

23 березня 2024 року на базі Устинівсього ліцею Устинівської селищної ради відбулися змагання з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

10:42:58 26.03.2024

Змагання зі спортивного орієнтування

22 березня 2024 року, на території Новоігорівського ліцею, відбувся територіальний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування. В змаганнях взяли участь команди Устинівського ліцею, Новоігорівського ліцею, Інгульського ліцею, Криничуватської філії Устинівського ліцею, Устинівської філії Устинівського ліцею та Криничненської філії Устинівського ліцею.

15:05:12 25.03.2024