Відділ освіти

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради оголошує конкурс на вакантні посади директорів Інгульського , Ганно- Требинівського, Олександрівського дошкільних навчальних закладів.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора дошкільного навчального закладу, вільне володіння державною мовою, освіта не нижче ступеня магістр (спеціаліст), стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менш як три роки, необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики, грамотно організовувати і налагоджувати робочий процес, комунікативні здібності міжособистісного спілкування. Пріоритетним є володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобам.

08:54:52 21.01.2022

Новенькі дошки для перших класів

З метою забезпечення якісного, сучасного та доступного процесу навчання для перших класів шкіл громади за рахунок субвенції  «Нова українська школа» та співфінансування з бюджету громади придбано 7 сучасних магнітних дошок, які після незабаром будуть доставлені до таких шкіл:

13:25:22 31.12.2021

ОНОВЛЕННЯ ХАРЧОБЛОКІВ

Реформа харчування у закладах освіти вимагає дотримання якості, доступності та безпечності технологічного процесу приготування страв щоденного меню. Також нові норми харчування передбачають немало змін: оновлення раціону, здорове харчування. А все це просто неможливе без модернізації харчоблоку закладів освіти. Устинівська селищна рада повністю підтримує таку позицію та в черговий раз спрямовує кошти на оновлення обладнання. Придбано морозильну камеру для Криничуватського навчально-виховного комплексу та в КЗ «Устинівське НВО І-ІІІ ст..» для запуску пароконвектомата здійснено придбання системи зворотнього осмосу (фільтру), на що спрямовано 23,4 тис. грн.. бюджетних коштів.

13:24:41 31.12.2021

Дезінфікуючі засоби та господарський інвентар для закладів освіти

Для забезпечення покращення епідеміологічної безпеки закладів  освіти  та запобігання розповсюдження COVID-19  Устинівською селищною радою, за підтримки депутатського корпусу, вживаються відповідні заходи із залученням фінансового ресурсу. Так, у грудні 2021 року у бюджеті громади передбачено 150,0 тис. грн. для здійснення протиепідемічних заходів. На ці кошти  придбано  засоби індивідуального захисту - маски та щитки  захисні, спеціальні засоби "Септомакс» для дезінфекції робочих поверхонь приміщень та підлоги навчальних закладів, концентрований високоякісний засіб « Білизна»  для ручного миття посуду столового, лабораторного, кухонного інвентарю і обладнання.

13:15:39 31.12.2021

Оновили Димитрівський ЗДО

Турбота про заклади освіти, створення належних та комфортних умов для виховання і навчання – пріоритет роботи Устинівської селищної ради.

11:42:12 31.12.2021

Чергове придбання у заклад освіти

Позитивні зміни, які відбуваються в школах  територіальної громади, завжди приємно та мотивує до подальшої роботи.  Чергове оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти за рахунок коштів бюджету громади – новий телевізор Ergo  із Smart TV в комунальний заклад «Устинівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Використання технічного засобу дозволить здійснювати навчальний процес на сучасному рівні та покращити якість надання освітніх послуг.

10:12:15 31.12.2021