Подаруй свою любов Захисникам

6 грудня у День Збройних Сил України вихованці комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» при підтримці Устинівської селищної ради відвідали бійців, які проходять лікування в обласному госпіталі ветеранів війни у місті Кропивницький.

16:19:15 07.12.2022

День Української хустки

7 грудня в Україні відзначається Всесвітній день української хустки. З цієї нагоди вихованці гуртків комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради разом з керівниками гуртків приєдналися до Всесвітнього флешмобу «День Української хустки».

10:43:07 07.12.2022

День ЗСУ в Устинівському ліцеї

"Наша сила, гордість та надія" - під таким гаслом пройшов День Збройних Сил України в Устинівському ліцеї Устинівської селищної ради. День Збройних Сил - це свято на честь тих, хто нині захищає нашу Україну, завдяки незламному духу та звитязі яких ми можемо почуватися в безпеці.

08:56:00 07.12.2022

Твори добро!

Міжнародний День людей з інвалідністю нагадує нам, що поруч живуть діти з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових громадян. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

12:00:20 05.12.2022

Ліси для нащадків

З метою виховання господаря, здатного працювати в умовах ринкової економіки, формування творчої працелюбної особистості, економічної та екологічної культури учнів з жовтня 2021 року по листопад 2022 року проведено обласний етап заочного Всеукраїнського конкурсу «Ліси для нащадків».

09:51:22 05.12.2022

Заходи в закладах освіти

До Дня Гідності та Свободи в закладах освіти громади проведено тематичні заходи «Україна – країна нескорених». Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям небесної Сотні, всім захисникам української державності. Слава українському народу! Слава Україні!

10:46:56 23.11.2022

День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

08:12:05 22.11.2022

Робота гуртків комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості»

Незважаючи на складну ситуацію в нашій країні, триває освітній процес у комунальному закладі «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради. Гурткова робота закладу забезпечує потреби дітей до пізнання і творчості, виховує національно-патріотичну молодь, підтримує та допомагає розвивати здібності обдарованим і талановитим учням. Навчальний процес є цікавим, вируючим та насиченим. Кожен має можливість реалізовувати свої здібності.

20:07:20 21.11.2022

Зіроньки на Інгульському небосхилі

18 листопада підведено підсумки обласного конкурсу проєктів «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини 2022» в секції «Педагогіка», в якому взяли участь вихованці «Педагогічної студії МАН» комунального закладу "Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Інгульського ліцею Устинівської селищної ради .

20:03:16 21.11.2022