Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти

24 квітня за сприяння ГО «Центр освітніх реформ НАШІ ДІТИ» в м.Новоукраїнка пройшов турнір «Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти», в якому взяла участь команда 4-Б класу Устинівського ліцею Устинівської селищної ради (класовод: Барнюк В.Г.).

15:16:25 26.04.2024

Зустріч ініціативної молоді з владою

24 квітня відбулась робоча зустріч ініціативної молоді євроклубу «Мрія» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» із секретарем Устинівської селищної ради Любов’ю Омельченко та начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Іриною Кам’яною.

11:34:21 24.04.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу

17 квітня 2024 року у рамках проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в м. Кропивницький під девізом «Разом переможемо!» пройши фінальні  змагання ІІІ (районного) етапу  змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу» серед дівчат закладів освіти Бобринецької, Знам’янської Олександрівської та Устинівської громад. Нашу громаду представляла команда дівчат Докучаєвської філії Устинівського ліцею.

18:26:19 18.04.2024

Тренінг для вчителів початкової школи

13 квітня 2024 року на базі Устинівського ліцею Устинівської селищної ради пройшло навчання вчителів початкових класів Устинівської громади за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення", яка реалізується відповідно до Меморандуму про взаємодію між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation  у співпраці з обласними ІППО.

09:54:37 16.04.2024

Перший етап Кубку області зі спортивного орієнтування

Команда гуртка «Мандрівник» комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради взяла участь в першому етапі Кубку області зі спортивного орієнтування, який проходив 07 квітня 2024 року на території с. Веселе Олексанрівської селищної громади.

11:11:40 10.04.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу

07 квітня 2024 року у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» в м. Кропивницький під девізом «Разом переможемо!» пройшов півфінал з футзалу серед юнаків закладів освіти Кропивницького району. Нашу громаду представляла  команда юнаків  Новоігорівського ліцею.  В запеклій боротьбі юні спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та яскраву стратегію гри. В підсумку команда Новоігорівського ліцею зайняла почесне ІІ місце.

10:54:17 10.04.2024

Змагання з волейболу паркового

06 квітня 2024 року в с. Соколівському за ініціативи Кіровоградської територіальної організації "Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»" відбувся турнір з волейболу паркового «КУБОК НЕЗЛАМНИХ».

09:24:24 10.04.2024

Кубок пам’яті

7 квітня в смт Устинівка пройшов турнір з шашок, присвячений  пам’яті кандидата  в майстри спорту Михайлова О.А. (  "Кубок Михайлова"). Олександр Антонович в 1953 році брав участь у розіграші цього  кубка у  м.Кривий Ріг, був фіналістом, де виконав норму кандидата в майстри спорту.

17:19:42 08.04.2024

Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу

03 квітня 2024 року, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», в місті Долинська, під девізом «Разом переможемо!» пройшов півфінал з волейболу серед юнаків та дівчат  закладів освіти Долинської, Гурівської, Новгородківської та Устинівської громад. Нашу громаду представляли команда юнаків Седнівського ліцею та команда дівчат Докучаєвської філії Устинівського ліцею.

15:26:28 04.04.2024

Змагання з футзалу

23 березня 2024 року на базі Устинівсього ліцею Устинівської селищної ради відбулися змагання з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

10:42:58 26.03.2024