Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту

Змагання з баскетболу в Устинівсьому ліцеї

В рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Устинівському ліцеї пройшли змагання з баскетболу. Переможцями стали команда хлопців 8-А та команда дівчат 8-Б класу. Вітаємо з перемогою! Учасники гри показали свої фізичні та морально-вольові якості, дружність, наполегливість, командний дух. Наразі команди, які перемогли у шкільних змаганнях, готуються до територіального  етапу.

08:19:29 31.01.2024

Спортивне орієнтування в Криничненській філії

У рамках проведення спортивно-масового заходу серед учнів “Пліч-о-опліч”, ініційованого Президентом України в 2023/2024 навчальному році, у Криничненській філії відбувся І етап змагань зі спортивного орієнтування серед учнів 5 та 6 класів.

08:16:00 31.01.2024

Змагання з баскетболу в Устинівській філії

Успішна гра залежить від комунікації між гравцями. Учора, 30 січня, шкільний турнір з баскетболу в рамках Всеукраїнського проєкту ПЛІЧ-О-ПЛІЧ продовжили дівчата Устинівської філії. Команди «Калина» та «Незалежні» показали уміння комунікувати в командній грі.

08:14:24 31.01.2024

Спортивне орієнтування в закритих приміщеннях

27 січня 2024 року в м. Кропивницький в приміщенні Центральноукраїнського національного технічного університету відбулися змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти.

16:11:24 29.01.2024

Черліденг в Устинівському ліцеї

29 січня в рамках реалізації проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» в Устинівському ліцеї пройшло тренування групи черлідерів.

15:54:54 29.01.2024

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ

Здоровий розум - це важливий елемент успішної гри та життя загалом. Сьогодні, 29 січня, відбувся шкільний турнір з баскетболу в рамках Всеукраїнського проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» в Устинівській філії Устинівського ліцею. В конкурентній боротьбі між командами хлопців, цього разу, перемогу здобула команда «Козаки» з рахунком 14:8. Вітаємо наших переможців та їх наставника О.Ю.Переведенцева.

15:32:46 29.01.2024

«Пліч-о-пліч» в Криничуватській філії

26 січня 2024 року в Криничуватській філії відбувся шкільний етап змагань з волейболу в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". Регулярні заняття спортом роблять дітей витривалішими та сильнішими. Волейбол неабияк зацікавив учасників змагань і вони охоче взяли участь в них.

19:42:51 26.01.2024

«Пліч-о-пліч» в Устинівській філії

Як відомо, спорт - це не тільки сильне тіло, але і кращий спосіб розвитку сильного духу. 26 січня, спортсмени Устинівської філії Устинівського ліцею продемонстрували свої навички і жагу до перемоги у лізі з футзалу в рамках всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч». Перше місце посіла команда «Козаки», друге – «Патріоти».

19:37:30 26.01.2024