Заступник

Перший заступник селищного голови

Горбенко Лілія Ільгісівна

Народилася 15 квітня 1982 року м Донецьк. У 1999 році закінчила загальноосвітню школу І – ІІІ ст. №100 та вступила до Донецької державної академії, яку закінчила у 2003 році, де отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Менеджмент» та здобула кваліфікацію бакалавра з менеджменту. В 2004 році закінчила Донецький державний університет управління, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію – менеджер – економіст.

З вересня 2004 року розпочала трудову діяльність  в Донецькій філії ВАТ «Укртелеком» Центр технічної експлуатації міжміського телефонно – телеграфного зв’язку, на посаді бухгалтера. В серпні 2008 року присвоєно атестаційну категорію «бухгалтер ІІ категорії». З грудня 2008 року була переведена до управління Донецької філії ВАТ «Укртелеком» на посаду бухгалтера І категорії. В серпні 2014 року була звільнена  за власним бажанням  та переїхала до смт Устинівки Кіровоградської області, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції  на тимчасово окупованій території. З серпня 2014 року по квітень 2015 року перебувала  на обліку в Устинівському центрі зайнятості. З квітня 2015 року розпочала роботу у Філії «Кіровоградське обласне управління  АТ «Ощад Банк» на посаді касира в секторі касових операцій. У 2016 році була переведена на посаду завідуючий сектору касових операцій. З 21 січня 2021 року по 03 червня 2024 року працювала на посаді начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Устинівської селищної ради.

Одружена, маю двох дітей.

Особистий прийом громадян:

2-а середа з 9.00-12.00 години

Особистий виїздний прийом громадян:

3-й вівторок з 9.00-12.00 години