Інгульський старостинський округ староста Федунець Т.М.

ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

22 лютого виповнилося 95 років жительці села Березівка Петрикович Галині Миколаївні. Привітати ювілярку прийшли діловод Інгульського старостинського округу в с. Березівка Тарасова Галина, соціальний працівник Петрикович Тетяна, односельці Боросан Ніна Гнатівна, Коваленко Ніна Михайлівна.

14:47:23 23.02.2024

В пам'ять про загиблих Героїв

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це вкотре підтверджує приклад родин Білодід Наталії Анатоліївни та Середенко Світлани Теодорівни, які пережили втрату на війні найрідніших людей - чоловіка та сина. І вони не зневірились, не занепали духом, а в пам'ять про загиблих Білодіда Сергія Олександровича та Середенка Петра Миколайовича за власні кошти встановили огорожу на кладовищі с.Ганно-Требинівка. Ми вдячні вам за вклад у благоустрій села. Хай у ваших родинах завжди буде мир і злагода, а нашій Україні скорішої Перемоги!

14:45:11 23.02.2024

Відкрито Алею Пам’яті у Березівці

27 грудня 2023 року у с. Березівка відкрито Алею Пам’яті. На ній світлини полеглих воїнів – жителів села, які віддали свої життя за Батьківщину, захищаючи кожного з нас від російської агресії.

10:05:32 28.12.2023

Роботи з грейдерування доріг громади тривають!

Комунальним підприємством «Комунальник» Устинівської селищної ради продовжуються роботи по утриманню в належному стані доріг, які не мають твердого покриття та таких, які потребують відновлення проїзної здатності шляхом грейдерування на території Інгульського старостинського округу. Висловлюємо щиру подяку Больботу В.І. та Білошицькому М.А. за допомогу у забезпеченні пальним.

13:55:07 13.09.2023

Заміна вікон

У адміністративній будівлі Інгульського старостату, що в с. Інгульське по вул. Центральна, 1, за кошти бюджету Устинівської селищної територіальної громади проведено заміну 5 віконних блоків на загальну суму 59775 грн.

11:26:26 31.08.2023

Відкриття стадіону Інгульського ліцею

В с.Інгульське  відбулося відкриття  оновленого стадіону на честь загиблого Героя-захисника України Ковальчука Валерія, за фінансової підтримки дружини Валерія – Ковальчук Яни.

15:17:02 25.08.2023

Вітаємо з поважним ювілеєм!

06 жовтня 2022 року свій 85-річний ювілей зустріла мешканка с.Інгульське Спінул Раїса Дмитрівна. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, а також від імені голови Устинівської селищної ради староста Федунець Т.М. та діловод Чепурна А.С. Щиро  дякували іменинниці за невтомну працю та бажали міцного здоров’я, довголіття,  мирного неба, турботи від рідних і, звичайно, дожити до ста літ і навіть більше.

14:46:07 07.10.2022

Відремонтовано Християнську святиню

Воздвиження Хреста Господнього відзначається 27 вересня. Це одне з 12 найважливіших свят у християнстві. Воно також відоме під назвою Хрестовоздвиження. У цю дату віруючі прославляють одну з найважливіших святинь у християнстві - хрест, на якому був розіп'ятий Ісус.

11:57:41 27.09.2022

Спільними зусиллями ліквідували загоряння

З давніх-давен так повелось, що в українців немає чужої біди. Так і жителі  Березівки згуртувались, побачивши, як біля кладовища загорівся сухостій і в таку жарку погоду вогонь швидко поширюється по території.

09:59:29 01.08.2022

Продовжується робота з благоустрою територій

Працівниками Ганно-Требинівського старостату, СБК, ФАПу, дитячого садка та комунальної служби було прибрано території, прилеглі до комунальних закладів,   дитячий майданчик, кладовище, узбіччя дороги. Хочеться зазначити, що благоустрій – це не разова акція, це щоденна робота, і в першу чергу  навчати підростаюче покоління  не смітити там де твій «дім» - на вулицях, у місцях відпочинку, на узбіччях доріг тощо.

17:05:25 13.05.2022