Устинівська лікарня

Що таке інсульт та як його розпізнати?

Інсульт — це гострий стан, під час якого вражаються кровоносні судини головного мозку.  Інсульт виникає, коли судина, по якій кров'ю переноситься кисень і поживні речовини, блокується тромбом (“бляшкою”) або розривається. Коли це відбувається, частина мозку не може отримати  з кров’ю постачання  кисню та поживних речовин і  як наслідок починається смерть  його клітин. Інсульт може призвести до інвалідності та у деяких випадках — смерті.

15:15:09 01.11.2022

Міф: При інсульті не можна перевозити хворого з дому до лікарні або з однієї лікарні до іншої

Правда: Усі хворі з інсультом якомога швидше мають бути доправлені до лікарні, де можуть отримати необхідну допомогу. Ситуації, коли перевезення в умовах "швидкої" може погіршити стан здоров'я пацієнта, трапляються дуже рідко. Якщо пацієнт знаходиться у погано оснащеній лікарні, слід порівняти ризики транспортування і ризики лікування у лікарні, де немає належних ресурсів (спеціалісти, томограф, лабораторія тощо).

15:13:56 01.11.2022

Домедична допомога при гострому мозковому інсульті: що важливо робити і від чого слід утриматися

Своєчасна допомога хворому з інсультом у перші години має принципове значення і значно підвищує шанси на успішне лікування та одужання.Інсульт — це небезпечне порушення мозкового кровообігу, яке вимагає невідкладного лікування, тому при перших ознаках інсульту необхідно викликати швидку (103) або – за крайньої необхідності – самостійно доставити пацієнта у лікарню. Знання базових правил першої домедичної допомоги теж може відіграти важливу роль у збереженні життя та здоров’я постраждалого.

15:10:06 01.11.2022

Проведено заняття

18.02.2022 в КНП "Устинівська лікарня" Устинівської селищної ради проведено заняття з правил забору матеріалу від хворих на дифтерію. Заняття проводилось за участю завідувача Устинівського відділення Кропивницького районного відділу ДУ "Кіровоградський ОЦКПХ  МОЗ України" Маргарити Монатко. З  доповіддю про тяжке захворювання на дифтерію виступила сестра медична Оксана Новицька. Медичний персонал закладу було проінформовано  про важливість проблеми антибіотикорезистентності.

16:25:42 21.02.2022

Інформація щодо оплати праці медичних працівників

За січень місяць 2022 р. лікарям та медичним сестрам КНП "Устинівська лікарня" Устинівської селищної ради на виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 нараховано заробітну плату із розрахунку не менше 20,0 тис. грн. і 13,5 тис. грн. відповідно за повністю відпрацьований місяць пропорційно до відпрацьованого часу.

14:38:24 09.02.2022

До уваги жителів громади!

Адміністрація КНП "Устинівська лікарня" Устинівської  селищної ради  повідомляє,  що з 01.12.2021 року в поліклінічному відділенні закладу буде проводити прийом пацієнтів лікар- стоматолог Леонідов О.Є.

14:15:10 29.11.2021

ПРАЦЮЄМО НАД ЗАЛУЧЕННЯМ ЛІКАРІВ

Комунальне некомерційне підприємство «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради Кіровоградської області - є багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який забезпечує кваліфіковану стаціонарну і поліклінічну допомогу населенню громади, згідно встановленого порядку, є відповідальним за організацію, та якість медичного обслуговування .

19:39:22 29.10.2021