Устинівська лікарня

Всесвітній день боротьби проти раку

З 4 по 11 лютого, у всьому світі, проводиться роз’яснювальна кампанія до Всесвітнього дня боротьби проти раку. Головною метою його проведення є підвищення обізнаності людей про рак як одного з найтяжчих захворювань сучасності, а також привернення уваги громадськості до його запобігання.

13:43:49 06.02.2024

Медичні функціональні ліжка: комфорт і піклування про здоров'я

Завдяки активній співпраці Устинівської селищної ради з різними фондами та громадськими організаціями  по наданню благодійної допомоги лікувальним закладам Устинівської територіальної громади, в КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради отримано гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ - 5 медичних функціональних ліжок.

11:24:55 10.11.2023

Дякуємо донорам!

Гасло «Здай кров – врятуй життя» – не для красного слівця. Препарати крові та її компоненти вкрай необхідні для Збройних Сил України, коли є реальна загроза життю людини, особливо в воєнний час.

15:04:22 03.11.2023

Шановні жителі Устинівської громади!

02 листопада 2023 року Устинівська селищна рада організовує поїздку до м. Кропивницький для здачі крові задля порятунку наших захисників. Потрібні донори всіх груп крові.

16:35:19 30.10.2023

Щиро вдячні за небайдужість!

Завдяки благодійній допомозі депутата Устинівської селищної ради Ніколаєва Миколи Володимировича, директора ПОСП АФ «Сагайдацька» Агаяна Сурена Арташесовича, директора ПП «Агротранссервіс» Абрамяна Юрія Саркісовича у кабінеті жіночої консультації поліклінічного відділення КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради проведено заміну 4 віконних блоків.

11:47:49 30.08.2023

Придбання світильника операційного

З метою забезпечення оновлення матеріально-технічної бази КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради, покращення якості надання медичної допомоги населенню за рахунок коштів місцевого бюджету Устинівської селищної ради придбано світильник операційний на суму 74 650 грн..

14:14:30 15.08.2023

Придбання електрокоагулятора

З метою забезпечення оновлення матеріально-технічної бази КНП «Устинівська лікарня», покращення якості надання медичної допомоги населенню за рахунок коштів місцевого бюджету Устинівської селищної ради придбано електрокоагулятор, вартістю 64 500 грн.

11:16:28 31.07.2023

Контрольовано, прозоро і зручно

З квітня всі рецептурні медичні препарати в аптеках відпускатимуть за електронним рецептом. У такий спосіб  посилиться контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках та оптимізує процес призначення ліків, зробить його більш прозорим та ефективним. Наразі електронний рецепт буде  впроваджуватись поступово, з можливістю використання лікарями паперових рецептурних бланків у разі відсутності електроенергії чи зв’язку у медичному закладі.

13:23:52 21.03.2023