Сектор з питань надзвичайних ситуацій

ЙОДНА ПРОФІЛАКТИКА У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ

Йодна профілактика здійснюється лише після офіційного оповіщення в ЗМІ, інтернеті, месенджерах тощо (офіційних джерел) і полягає у введенні в організм людини препаратів стабільного йоду в разі радіаційної аварії та за умови впливу на людину радіоактивних ізотопів йоду. Йодна профілактика застосовується до моменту впливу радіоізотопів йоду або протягом перших 6 годин після поглинання радіації щитоподібною залозою.

13:05:09 08.09.2022

ОПОВІЩЕННЯ ПРО НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ

Звуки сирен, сигнально-гучномовних пристроїв, переривисті гудки інших сигнальних засобів, транспорту, означають сигнал цивільного захисту «УВАГА ВСІМ!». Також, сповіщення про виникнення НС (надзвичайної ситуації) буде здійснено в застосунку на телефоні «ТРИВОГА» шляхом передачі сигналу «РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА».

10:14:32 08.09.2022

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

18.08.2022 р. отримано штормове попередження: в найближчу годину з утриманням до кінця дня 18 серпня  по Кіровоградській області очікуються шквали 15-20 м/с, місцями по області та місту Кропивницький очікується значний дощ, град.

17:00:17 18.08.2022

Віримо в Збройні Сили України!

18 серпня. 176-й день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню росії. Кожен наш ранок – це безсонна ніч українських військових, які ризикують своїм життям заради нас. Саме завдяки їм  ми маємо можливість милуватись сонцем, посміхатись своїм рідним, творити та працювати. Будь-яка перемога — це сукупність проміжних перемог, щоденних локальних боїв, визволених міст і сіл, підтримка тилу. Кожен день  протистояння російським загарбникам Збройні Сили України роблять все можливе для ослаблення ворога – нищать його людський та матеріальний потенціал,  а відповідно — наближають нашу остаточну перемогу.

15:28:00 18.08.2022

Штормове попередження!

15.08.2022 отримано штормове попередження: вночі та вдень 16 - 17 серпня по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікується гроза зі шквалами 15-20 м/с.

17:11:09 15.08.2022

Штормове попередження!

11.08.2022  отримано штормове попередження по Кіровоградській області: у найближчу годину з утриманням до кінця дня 11 серпня та протягом доби 12 серпня по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікується гроза,  пориви вітру 15-20 м/с.

11:59:38 11.08.2022

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

01.08.2022 о 08.30 отримано штормове попередження: вдень 1 серпня по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікується гроза, по місту та місцями по області очікується град, під час грози шквал 15-20 м/с. Начальник обласного центру з гідрометеорології О. Юрченко

10:03:51 01.08.2022

День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

29 липня в Україні відзначається День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Мужність, сміливість, відвага та рішучість завжди супроводжують спецпризначенців. Воїни-спецпризначенці, діючи в зоні особливого ризику, продемонстрували свою високу ефективність, мужність і професіоналізм, незламний та непереможний бойовий дух, ставши прикладом виняткової військової доблесті та честі. У цей святковий день дякуємо вам за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу і хоробрість. Разом з іншими підрозділами Збройних Сил ви робите найважливішу справу – захищаєте Батьківщину від ворога. Бажаємо козацького здоров’я, витримки, невичерпної енергії та сили духу.

07:49:11 29.07.2022

4 липня – День Національної поліції України

Щиро вітаю  усіх правоохоронців-поліцейських з професійним святом! В цей день хочеться від усіх мешканців Устинівської селищної територіальної громади висловити працівникам поліції слова щирої подяки за їх самовіддану працю, за те, що вони не рахуючись з особистим часом, в будні, свята та вихідні, часто ризикуючи своїм життям та здоров’ям знаходяться на бойовому посту, бережуть наш з вами спокій та правопорядок в державі. Нехай збуваються усі ваші мрії, бажання та сподівання, а поряд завжди будуть найрідніші для вас люди, друзі та колеги по службі, які завжди готові допомогти та підтримати, підставити вам своє надійне  плече.

14:21:13 04.07.2022