Сектор з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

17 квітня — День пожежної охорони

Шановні працівники 22 ДПРЧ ГУ ДСНС в Кіровоградській області, вітаємо вас з професійним святом працівників пожежної охорони.

08:53:43 17.04.2024

День українського добровольця

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця, який установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

09:44:46 14.03.2024

Штормове попередження (ожеледиця)!

Вночі 14 березня в м. Кропивницький та місцями по Кіровоградській області на дорогах утримається ожеледиця. Будьте уважні та обережні.

17:16:23 13.03.2024