Сектор з питань надзвичайних ситуацій

Профілактична робота щодо пожежної безпеки в зимовий період на території Устинівської селищної територіальної громади

12 січня 2022 року завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Устинівської селищної ради спільно з  ДПРЧ 1 ДПРЗ УДСНС України в області та старостою Гуслєнковою Т.В. провели спільне профілактичне відпрацювання та роз’яснювальну роботу у житловому секторі Седнівського старостинського округу. В ході роботи надали громадянам застережні листівки та  роз’яснили правила пожежної безпеки у зимовий період: порадили тримати у справному стані газові плити та пічне опалення, електромережу та вентиляцію. Наголосили, що важливо бути обережними, користуючись електрообігрівачами та тепловентиляторами, не встановлювати їх впритул до меблів або штор, не використовувати для сушіння одягу та не користуватись саморобними або несправними обігрівачами.

16:27:32 12.01.2022

Про дотримання правил протипожежної безпеки

Шановні жителі Устинівської громади! Щоб уберегти свою оселю від пожежі, а своїх близьких від біди - необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

11:34:46 12.01.2022

ВІДСТОРОНЕННЯ НЕВАКЦИНОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

3 1 січня 2022 року набуває чинності наказ МОЗ № 2664 від 30.11.2021, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

10:32:38 12.01.2022

Привітали військових з професійним святом

Сьогодні, 06 грудня, селищний голова привітав з  Днем Збройних Сил України та нагородив грамотами працівників сьомого відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Це свято має особливе значення, адже Україна зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та суверенітет. Наші військові  ціною власного життя захищають мирне життя та спокій громадян. Ми повинні пам’ятати про це щодня і допомагати Збройним Силам України тут, далеко від передової, отримати перемогу над агресором. Щиро вітаємо нагороджених з нагоди професійного свята:

16:19:42 06.12.2021

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Це свято об'єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.

08:00:03 06.12.2021