Сектор з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Штормове попередження

Отримано штормове попередження вдень 14 липня по місту Кропивницький та місцями по Кіровоградській області очікується град. Заступник начальника обласного центру з гідрометеорології В. Шабанов

13:40:17 14.07.2023

Штормове попередження

10.07.2023 о 15.00  отримано штормове попередження: в найближчу годину з утриманням до кінця дня 10 липня по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікується гроза, пориви вітру 15-20 м/с. Начальник обласного центру з гідрометеорології О. Юрченко

15:17:41 10.07.2023

Штормове попередження

Вночі та вдень 7 липня по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікується гроза. Вдень по місту та місцями по області град, шквал 15-20 м/с, значний дощ.

14:30:47 06.07.2023

З полону звільнено жителя Устинівської громади

16 квітня, в результаті чергового обміну, з російського полону було звільнено 130 українських захисників. Серед них і наш земляк – житель села Криничне Горегляд Микола Михайлович.

10:43:24 17.04.2023

Зустріч з Владиславом Пастушенком

10 квітня 2023 року відбулась довгоочікувана зустріч селищного голови Ігоря Пенькова з військовим, який пройшов неймовірно тяжкий шлях полону та повернувся на рідну Україну, нескореним та незламним Владиславом Пастушенком. Розмова була довгою та болючою. Влад розповів про пережиті в рашистському полоні, страшні моменти свого життя, ворожі погрози та знущання. Але хлопців рятувала віра у те, що їх не покинуть напризволяще і їхні надії справдилися. В результаті обміну полоненими 07 березня цього року Владислав повернувся з полону. Після повернення на рідну землю захисник пройшов лікування, переніс операцію на  коліні, пошкодженому в бою. 8 квітня Владислав  повернувся до свого рідного села Завтурового, де на нього з нетерпінням чекали мама, тато, бабуся та сестричка Валерія.

21:21:17 11.04.2023

Спалювання сухої трави – небезпека для життя!

Щороку навесні, коли надворі теплішає, власники приватних будинків активно спалюють суху минулорічну траву, тим самим завдаючи великої шкоди природному середовищу. Спалювання сухої трави – справжнє лихо для звірів, птахів, комах, а також для рослин.

15:35:32 22.03.2023