Сектор правового забезпечення

Оголошення про визнання спадщини відумерлою

У порядку, передбаченому законодавством України, Устинівська селищна рада Кропивницького району Кіровоградської області повідомляє, що до Устинівського районного суду Кіровоградської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою після смерті Паламара Миколи Юрійовича (помер 16.10.2009 р.).

13:14:22 20.02.2024

Шановні працівники судової системи!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників суду України! Бажаю вам незмінних принципів справедливості і неупередженості, бездоганної діяльності і великих успіхів, абсолютної удачі в житті і високої репутації, міцного здоров'я і безмежних сил. Нехай завдяки вам наше суспільство стає все більш правовим та гуманним, правосуддя завжди тріумфує, а закон і чесність правлять країною.

09:15:38 15.12.2023

Шановні судді та працівники суду!

Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем працівника суду України! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, наполегливості, відданості справі. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.        Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх. Нехай удача та професійні звершення будуть вашими постійними супутниками у житті!

11:13:12 15.12.2022

Роз’яснення щодо строків подання декларацій у 2022 році

Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції надало роз’яснення від 07 березня 2022 року № 4, щодо застосування положень зазначеного Закону, з урахуванням положень Закону України від 03.03.2022 № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни», з текстом якого можна ознайомитись тут

09:38:14 01.04.2022

Повідомлення

Про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Устинівської селищної ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Устинівська селищна рада, її виконавчі органи, та Порядку відшкодування цих витрат»

14:27:06 14.01.2022

Щодо призначення Хильченка Ігоря Юрійовича на посаду директора КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради

Згідно з частиною 10 статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду уповноваженим виконавчим органом управління власника закладу охорони здоров’я на конкурсній основі шляхом укладання з ними контракту на строк від трьох до п’яти років.

08:31:28 29.10.2021