Сектор правового забезпечення

Повідомлення

Про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Устинівської селищної ради «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Устинівська селищна рада, її виконавчі органи, та Порядку відшкодування цих витрат»

14:27:02 14.01.2022

Щодо призначення Хильченка Ігоря Юрійовича на посаду директора КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради

Згідно з частиною 10 статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду уповноваженим виконавчим органом управління власника закладу охорони здоров’я на конкурсній основі шляхом укладання з ними контракту на строк від трьох до п’яти років.

08:31:28 29.10.2021