Відділ загальної та організаційної роботи

В Україні працює портал «Поряд» для розміщення запитів на допомогу та їхнього швидкого пошуку тими, хто має можливість її надати

Сервіс дозволяє без зайвих зусиль подати запит на отримання допомоги. В свою чергу, люди, які мають змогу допомогти, зможуть швидко дізнатися про потреби та зв’язатись з тими, хто залишив запити.

08:36:15 30.06.2022

Як почати отримувати «доступні ліки» під час воєнного стану?

Через військову агресію рф та викликані війною стреси, погіршення побутових умов, багато українців стикаються із загостренням старих і появою нових хвороб, відчувають негативні наслідки впливу на психічне здоров’я тощо.

15:46:25 28.06.2022

Як відновити медичні документи, які втрачено на окупованій території під час війни

Через військову агресію рф та постійні обстріли населених пунктів багато українців у пошуках безпечного місця проживання змушені переселятися в інші регіони України або за кордон. Під час переїзду та евакуації не завжди є можливість зібрати усі необхідні документи, у тому числі й медичні, та багато з них можуть бути втрачені або загублені.

15:44:59 28.06.2022

Що робити, якщо у лікарні відмовляють у безоплатних послугах чи ліках

Попри воєнний стан в країні, Програма медичних гарантій (ПМГ) продовжує діяти. Держава гарантує всім пацієнтам надання необхідної медичної допомоги та лікарських засобів, які передбачені Програмою медичних гарантій, безоплатно. Лікарні продовжують отримувати оплату від НСЗУ за надані пацієнтам медичні послуги.

15:42:33 28.06.2022

Як переселенцям отримати вузькоспеціалізовану медичну допомогу

Якщо внаслідок російської агресії ви перемістилися в межах України і потребуєте консультації лікаря вузької спеціалізації – ви можете її отримати у будь-якому місті, незалежно від того, де ви уклали декларацію.

15:33:43 28.06.2022

Особам з інвалідністю: чи потрібно проходити повторний огляд та як відновити медичні документи під час війни

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що при неможливості обстеження і оформлення направлення на МСЕК строк проходження повторного огляду для осіб з інвалідністю, у т.ч. й дітям, який припав на період дії воєнного стану на території України, переноситься на строк не пізніше шести місяців після його припинення/скасування.

15:31:26 28.06.2022