Відділ загальної та організаційної роботи

16 травня – День вишиванки

Сьогодні, 16 травня, у нашій країні відзначається свято - День вишиванки , яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.

08:16:54 16.05.2024

«Зранку одягну вишиванку»

Запрошуємо жителів громади, працівників установ, організацій, учнівську молодь 16 травня 2024 року, йдучи у власних справах, на роботу чи навчання одягнути вишиванку.

13:13:03 15.05.2024

9 травня – День Європи

Відзначення цього дня в Україні - є свідченням прагнення українців жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі європейських країн.

08:26:53 09.05.2024

8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На третьому році повномасштабної війни, 8 травня, Україна разом з усією європейською спільнотою відзначає День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, захищати його всіма розумними засобами, виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією та несправедливістю.

16:12:52 08.05.2024

БЕЗКОШТОВНЕ отримання тактичного евакуаційного візка «BRAMMER»

Перевага надається медичним, штурмовим підрозділам та підрозділам, котрі виконують бойові завдання на лінії бойового зіткнення, (з розрахунку – один візок на один підрозділ). Візки передаються по Акту прийому-передачі благодійної допомоги.

10:18:17 06.05.2024