Криничненський старостинський округ староста Михайлевич І.А.

Привітала ювілярку

Сьогодні, 20 жовтня 2023 року, свій 85 день народження  святкує жителька Криничненського старостинського округу Наумич Галина Микитівна! Староста Ірина Михайлевич привітала ювілярку з поважною датою і побажала залишатися енергійною, бути здоровою та прожити ще багато щасливих років у колі рідних і близьких людей. Нехай всі біди обходять стороною Ваш дім, а затишок і благополуччя панують у ньому!

19:05:38 20.10.2023

Привітали ювіляра

Баран Іван Васильович, житель села Садки Криничненського старостинського округу зустрів 85 вересень свого життя. Староста Ірина Михайлевич завітала до ювіляра на гостину та привітала Івана Васильовича від імені селищного голови Ігоря Пенькова з поважним ювілеєм. Побажала здоров’я, благополуччя та мирного неба над Україною.

16:59:50 08.09.2022

Щедрий на ювілеї грудень

Напередодні новорічних свят, а саме 28 грудня, свій 85 ювілейний день  народження святкували  жительки села  Садки Мирончук В.Н. та Поцелуйко Г.Т. Також 1 грудня ювілей завітав і до Заворітньої Р.С. з села Криничне.     Староста  І.Михайлевич та діловод Н.Сахарчук привітали ювілярок  з поважними датами та прийдешніми святами і побажали їм міцного здоров’я, мирного неба,  благополуччя та затишку у їхніх домівках.

16:36:10 29.12.2021