Т.в.о. директора комунального некомерційного підприємства "Устинівська лікарня"

Цимбал Валентина Анатоліївна

Народилася в смт. Устинівка, Устинівського району, Кіровоградської області 06.03.1963 року.

В 1970 році пішла в перший клас, а в 1980 році закінчила середню школу. Вступила до Дніпропетровського державного університету в 1980 році на факультет "біохімія". Після закінчення університету була прийнята на посаду лікаря-лаборанта Устинівської центральної районної лікарні. З вересня місяця 1985 року - призначена на посаду завідуючої клініко-діагностичної  лабораторії, де і працює по теперішній час.

З 2008 року присвоєно вищу кваліфікаційну категорію лікаря – лаборанта

Розпорядженням селищного голови від 10 грудня 2021 року № 286-к  покладено обов'язків директора комунального некомерційного підприємства "Устинівська лікарня" Устинівської селищної ради на період до призначення керівника в установленому Законом порядку.