Седнівський старостинський округ староста Гуслєнкова Т.В.

Вітаємо з поважним ювілеєм!

8 листопада 2023 року відсвяткувала свій 90-річний ювілей жителька села Олександрівка Власюк Валентина Андронівна. Привітати ювілярку із визначною датою завітали староста та діловод Седнівського старостинського округу, які побажали ювілярці міцного здоров'я, довголіття, душевних та фізичних сил, внутрішньої гармонії, добробуту та мирного неба.

15:21:12 09.11.2023

Підсипання доріг в Седнівському старостаті

Староста та жителі Седнівського старостинського округу вдячні за активну громадську позицію керівникам фермерських господарств, їхнім працівникам, одноосібникам за вкотре надану допомогу з підсипання доріг в селах Ганно-Леонтовичеве та Мала Ганнівка: Ватаманюку Д.Д., Рябоконю М. А., Васильєву В. Л., Орлу В.В., Пугачу М. М., Пугачу Г.Г., Шкруму В. М., Єрмошенку С.В., Русину А.А., Ставничій В.Г., Ставничому О.П., Юдіну Д.А.

13:11:35 09.11.2023

Засипано вибоїни на дорозі в с. Седнівка

14 вересня цього року в селі Седнівка підсипано щебенем глибокі вибоїни на частині дороги від мосту по вулиці Гагаріна. Роботи виконані працівниками ТОВ «Агрокомплекс».

17:01:19 14.09.2023

Відвідали сім’ї військовослужбовців

24 лютого 2023 року староста Гуслєнкова Тетяна відвідала сім'ї військовослужбовців, які знаходяться у відпустці, військовополоненого та безвісти зниклого. Зі словами вдячності за захист Батьківщини вона вручила невеликі подарунки. Побажала всім військовим міцного здоров'я, щастя та довгоочікуваної перемоги.

07:58:50 25.02.2023

"Ангели Пам'яті"

На території Седнівського старостинського округу, біля приміщення старостату, проведено всеукраїнську тиху акцію "Ангели Пам'яті", присвячену Героям "Небесної сотні", які загинули під час революції на Євромайдані.

17:12:26 20.02.2023

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні відзначає свій 85 ювілей жителька села Седнівка - Іванченко Валентина Тимофіївна.

14:53:27 01.02.2023

Привітали з поважним ювілеєм

5 січня відзначає свій поважний 95-й ювілей жителька села Олександрівка Седнівського старостинського округу  Волошенко Олександра Іллівна.

16:23:48 05.01.2023

«Різдвяна зустріч» в Ганно-Леонтовичевому

25 грудня в селі Ганно-Леонтовичеве Седнівського старостинського округу працівниками клубного закладу відділу культури та діловодом селищної ради  Фейчук В., Русин Л., Шкрум О., Гордієнко В. було організовано свято для дітей "Різдвяна зустріч". Під час цього заходу присутні дітки дізналися про походження свята Різдва Христового, обряди та звичаї, які його супроводжують. Головні персонажі свята - чорт та відьма намагалися зіпсувати свято, вкрасти Різдво. Та діти їх задобрили. Співали їм колядок, розповідали віршики, грали з ними в ігри . Активно відвойовували свято!

10:59:51 28.12.2022

З турботою про внутрішньо переміщених осіб

В одному з місць компактного проживання впо на території Устинівської громади значно покращили побутові умови переселенців, встановивши душову кабіну, унітаз, бойлер, пральну машину-автомат. Надали всю цю побутову техніку наші партнери з громадської організації «Десяте квітня». Вдячні за допомогу по облаштуванню внутрішньо переміщених осіб та сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю.

15:27:52 11.11.2022

Благоустрій територій громади

На території Седнівського старостинського округу працівниками селищної ради, будинку культури, бібліотеки та дитячого садка прибрано територію парку в селі Олександрівка, а в селі Седнівка - розчищено перехрестя в напрямку вулиці Набережної. Просимо жителів старостату долучатися до прибирання та утримувати в належному санітарному стані території біля своїх домоволодінь.

13:08:04 12.09.2022