Підсипання доріг в Седнівському старостаті

Дата: 09.11.2023 13:11

Староста та жителі Седнівського старостинського округу вдячні за активну громадську позицію керівникам фермерських господарств, їхнім працівникам, одноосібникам за вкотре надану допомогу з підсипання доріг в селах Ганно-Леонтовичеве та Мала Ганнівка: Ватаманюку Д.Д., Рябоконю М. А., Васильєву В. Л., Орлу В.В., Пугачу М. М., Пугачу Г.Г., Шкруму В. М., Єрмошенку С.В., Русину А.А., Ставничій В.Г., Ставничому О.П., Юдіну Д.А.

Окрема подяка КП «Комунальник» за виконані роботи  грейдером. Дизельним пальним забезпечили: Ватаманюк Д.Д., Середенко С. С., Пугач Г.Г., Єрмошенко С. В., Русин А. А., Шкрум М.В., Сорокоумов О., Остапенко М.М. та Мангасарян Г.С.

Для досягнення бажаних результатів нам потрібно співпрацювати, зосередившись на спільній меті.