Відділ культури

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Щороку 27 січня світ вшановує пам'ять жертв Голокосту. Цього дня у 1945 році радянські солдати 1-го українського фронту звільнили в’язнів найбільшого нацистського табору Аушвіц-Біркена у в Освенцимі. Як відомо, жертвами Голокосту стали 6 мільйонів європейських євреїв, 1,5 млн. з них загинули на території України.

15:04:55 27.01.2022

«УКРАЇНО, ЄДНАЙСЯ»

22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Це свято символізує єдність нашої держави, її неподільність і цілісність. І це дійсно важлива дата, яка в чергове нагадує українцям про те, що усі ми – єдиний народ, який не зможуть розділити ні кордони, ні межі, ні погляди, ні вподобання.

09:38:16 21.01.2022

До нас завітали колядники

Вчора, у селищну раду завітали колядники - працівники та учні школи естетичного виховання, які заколядували на добро, радість, щастя, щедрий урожай для всіх жителів Устинівської громади.

14:49:56 06.01.2022

Оновлення музичної апаратури

Напередодні Нового року в черговий раз відбулося поповнення матеріально – технічної бази наших закладів культури.

16:20:07 29.12.2021

Подарували односельцям віру в новорічне диво

Вже на порозі зимові свята. Діти з нетерпінням чекають на Святого Миколая та Діда Мороза. Однак чомусь з кожним роком дорослі все більше і більше втрачають віру в різдвяні та новорічні дива.

15:19:42 17.12.2021

«Пам’ятаймо! Вони захистили нас»

Устинівська центральна бібліотека вшанувала ліквідаторів Чорнобильської АЕС, підготувавши годину-реквієм «Пам’ятаймо! Вони захистили нас!».

15:25:51 15.12.2021

У музеї – сучасне освітлення

У комунальному закладі «Устинівський музей історії» завершились електромонтажні роботи з реконструкції освітлювальної мережі експозиційної зали. Здійснено повну заміну проводів живлення, встановлено сучасні світлодіодні світильники і прожектори, які забезпечать якісне освітлення експонатів та протипожежну безпеку.  А новенькі жалюзі захистять документи  і світлини від негативного впливу прямих сонячних променів.

11:58:42 15.12.2021

7 грудня - День української хустки

Саме українській хустці, як найціннішій реліквії, була присвячена етнографічна година «Незбагненне диво - українська хустка», спільно підготовлена бібліотекарями Пінчук Т. та Ткач О. та провідним фахівцем відділу надання соціальних послуг Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Хохулею А.І.

08:54:46 08.12.2021

«Будуємо бібліотеку майбутнього»

24 листопада 2021 року Устинівська дитяча бібліотека КЗ "Устинівська ЦБС»  Устинівської селищної ради  взяла участь  в обласному вебінарі «Будуємо бібліотеку майбутнього», організованого та проведеного Кіровоградською обласною бібліотекою для дітей ім. Т.Г. Шевченка.  Заступник директора по роботі з дітьми Салтан Валентина Іванівна виступила з доповіддю та презентацією на тему "Бібліотека - територія розвитку творчих здібностей дітей". Вебінар  дав можливість поділитися своїм досвідом та перейняти практику роботи інших дитячих бібліотек області у різних напрямках роботи з дітьми.

09:47:52 25.11.2021