Відділ культури

З Днем Конституції України вас вітає колектив та вихованці КЗ «Устинівська мистецька школа» Устинівської селищної ради

Дорогі жителі Устинівської громади! Творчий колектив комунального закладу «Устинівська мистецька школа» вітає Вас з визначним національним святом - Днем Конституції України. Наша Конституція зіткана з сяйва зірок та гомону лісів, скупана в кришталевих струмках та козацькій звитязі, омита слізьми невільників та обласкана натхненим вітром свободи – цей дорогоцінний спадок предків, покликаний боротися за право людини на вільне життя!

08:23:39 28.06.2022

105 років з Дня народження нашого земляка Мазуренка Олексія Юхимовича - двічі Героя Радянського Союзу

Олексій Юхимович Мазуренко народився 20 (7) червня 1917 року в селі Степове Устинівського району у селянській сім’ї. Навчався в Устинівській школі. Із шкільних років працював, допомагав батькам, розносив пошту, в тому числі, і на місцевий аеродром. Тут і народилася мрія стати льотчиком.

15:44:37 20.06.2022

Креативні і сучасні форми роботи в сучасній бібліотеці

Бібліотека – це місце, куди можна прийти, сісти, порозмовляти, почитати книжки, де повинні відбуватися різноманітні заняття для користувачів, підготовчі курси, функціонувати театральні гуртки, клуби за інтересами проводитись різноманітні інноваційні, цікаві заходи.

17:25:59 08.06.2022

Устинівська школа естетичного виховання - випуск 2022

1 червня 2022 року начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Віктор Семенюк та директор КЗ «Устинівська школа естетичного виховання» Наталя Орбан разом з педагогічним колективом привітали чергових випускників комунального закладу „Устинівська школа естетичного виховання” Устинівської селищної ради з важливою подією – отриманням  свідоцтв про закінчення навчального закладу. Цього року закінчили школу 3 учні – Сидоренко Люба - за фахом „Фортепіано”, Садовенко Софія - за фахом „Хореографія”, Мельник Богдан – за фахом „Народні інструменти”.

17:37:15 01.06.2022

Весь світ грає в Твістер!

З’явилася ця легендарна забава, що дозволяє перевірити свою спритність та гнучкість, ще у шістдесятих роках 20 століття.

13:18:54 30.05.2022

Танцювальний флеш-моб

Сьогодні, 25 травня, естафету щоденних розважальних заходів для дітей прийняв викладач з хореографії КЗ "Устинівська школа естетичного виховання" Устинівської селищної ради Москалець Владислав, який біля дитячого майданчика у парку селища провів флеш-моб з дітьми під патріотичні українські пісні. Всі бажаючі присутні діти на майданчику мали змогу долучитися до флеш-мобу та розучити деякі танцювальні рухи.

17:57:47 25.05.2022

Таланти Устинівщини!

Учень КЗ «Устинівська школа естетичного виховання» Устинівської селищної ради Лозовський Володимир у квітні 2022 року узяв участь у декількох конкурсах музичного та вокального мистецтва та отримав нагороди:

13:33:24 24.05.2022

21 травня в Україні відзначався день Європи

Україна – це невід’ємна частина Європи, як географічно, так і історично та ментально.  Україна, тримає стратегічний курс на європейську інтеграцію. І саме для того, щоб нагадати всім про важливість єднання та порозуміння, які є основними принципами існування Євросоюзу, працівники Устинівської дитячої бібліотеки влаштували своїм читачам 21 травня біля дитячого майданчика у парку селища "Пікнік по-європейськи."

11:31:53 23.05.2022

Відбувся академічний концерт

22.02.2022 р. в КЗ «Устинівська школа естетичного виховання» Устинівської селищної ради відбувся  відкритий академічний концерт фортепіанного та народного відділів за участі учнів, викладачів та учнів випускних класів.

16:44:21 22.02.2022

«Любіть рідну мову»

21 лютого відзначається   Міжнародний день рідної мови. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

16:20:48 21.02.2022