Відділ культури

Нарада з працівниками закладів культури

Клубні та бібліотечні заклади  реалізовують державну політику у сфері культури – зберігають національні традиції,  розвиток творчих надбань жителів громади, виховують патріотизм, здійснюють організацію змістовного дозвілля жителів громади та  проведення заходів з відзначення державних свят, пам’ятних дат на належному рівні.

09:23:54 07.02.2023

День пам’яті Героїв Крут

Однією з найбільш трагічних, але й значущих подій Української революції 1917 – 1921 років була битва під Крутами.

13:56:26 30.01.2023

День пам'яті жертв Голокосту

27 січня весь світ вшановує пам’ять загиблих в роки Голокосту – жахливої трагедії, жертвами якої стали близько шести мільйонів євреїв. В Україні було розстріляно понад півтора мільйона людей, але й до сьогодні дослідники не мають точних даних щодо справжньої кількості знищених нацистами євреїв та ромів.

17:41:18 28.01.2023

День Соборності в закладах культури

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік  відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

08:22:21 24.01.2023

Всеукраїнський конкурс плакатів «Майбутнє планети у наших руках!»

У рамках відзначення Року збереження природи та живого миру в Україні Національною бібліотекою для дітей відбувся Всеукраїнський конкурс плакатів «Майбутнє планети у наших руках!». Конкурс проводився задля ознайомлення дітей із загальнолюдськими цінностями та принципами екологічної етики, підвищення рівня освіченості; виховання дбайливого ставлення до природи, формування екологічної культури, яка передбачає глибокі знання про навколишнє середовище; вміння вирішувати екологічні проблеми та участь у природоохоронній діяльності.

13:14:03 29.12.2022

Всеукраїнський дитячий літературний конкурс "Творчі канікули - 2022"

Серед приємних передноворічних подій стало оголошення підсумків Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу "Творчі канікули - 2022", переможцями обласного туру якого стали читачі Устинівської дитячої бібліотеки: Бірка Софія, у номінації «Знайомтеся це ми!», та Бірка Роман, у номінації «Безмежний світ моєї уяви», поетичний твір якого також увійшов до збірки "Творчі канікули - 2022", за рішенням Головного журі Національної бібліотеки України для дітей. Переможці були нагороджені грамотами та книгами від Обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

11:55:58 29.12.2022

Міжнародний конкурс дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!»

До Всесвітнього дня дитини у Національній бібліотеці України для дітей було оголошено переможців Міжнародного конкурсу дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!». Почесним журі у складі мистецтвознавців та художників було розглянуто більше 3000 дитячих робіт, отриманих із України, Литви, Естонії та Чехії. У третьому підсумковому турі Кіровоградщину представляли малюнки 14 юних авторів. За листівку «Я оберігатиму твоє сонце» наша читачка Устинівської дитячої бібліотеки Софія Бірка посіла ІІІ місце у віковій категорії 9-11 класи. За зайняте І місце в обласному турі конкурсу була нагороджена грамотою та книгою від Обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

11:53:18 29.12.2022

День святого Миколая у клубних закладах громади

19 грудня в Україні відзначають День святого Миколая на честь християнського святого - Миколая Чудотворця. Традиційно цього дня дітлахи знаходять подарунки під подушкою, а дорослі вітають один одного зі святом.

09:12:56 20.12.2022