Відділ культури, туризму та культурної спадщини

Міжнародний день рідної мови

Щорічно, 21 лютого, люди по всьому світу святкують Міжнародний день рідної мови, свято, яке почали відзначати досить недавно.

17:13:33 22.02.2024

До 10-ї річниці Дня памяті Героїв Небесної Сотні

Щороку 20 лютого наша держава вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

17:13:02 20.02.2024

День Єднання 16 лютого 2024 року

16 лютого українці відзначають День єднання. Це свято було встановлене Указом Президента України Володимира Зеленського. Головна мета свята — показати єдність українського народу у війні з росією. День єднання – це молоде свято, і цього року ми святкуватимемо його лише втретє. Цей день має особливий сенс – показати усьому світові, що ми сьогодні, як ніколи, єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

15:06:02 16.02.2024

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

10:01:32 30.01.2024

29 січня – День пам’яті Героїв Крут

Багато знакових подій пережив український народ за всю історію свого існування. На жаль, ледь не кожна сторінка нашої історії омита кров’ю Героїв. Однією з таких трагічних і водночас героїчних дат є 29 січня, коли вся Україна вшановує пам’ять Героїв Крут.

14:47:23 29.01.2024

Новорічні заходи у КЗ «Устинівська мистецька школа»

У КЗ «Устинівська мистецька школа» Устинівської селищної ради   відбулися звітно-концертні заходи за новорічною тематикою. Учні школи показали майстерність у хореографії, співі, грі на баяні та фортепіано.

16:58:33 29.12.2023

ІІІ Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв ''Новорічні дива''

19 грудня в м. Київ за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, міжнародного радіо ''RADIO SFERA MUSIC '', Асоціації діячів естрадного мистецтва України, продюсерського центру TUARON MANAGEMENT у форматі онлайн відбувся ІІІ Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв ''Новорічні дива''.

08:18:25 27.12.2023

Оновлення матеріально-технічної бази в закладах культури громади

За кошти бюджету Устинівської селищної територіальної громади, в рамках виконання програми соціально-економічного розвитку Устинівської громади відбулося оновлення матеріально-технічної бази в закладах культури.

15:15:55 21.12.2023