Відділ культури, туризму та культурної спадщини

Нагороди до професійного свята

9 листопада 2023 року селищний голова Ігор Пеньков привітав працівників закладів культури з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва та вручив відзнаки селищної ради.

16:58:05 10.11.2023

Проведено заходи до Геловін

31 жовтня 2023 року закладами культури нашої громади було організовано та проведено розважальні заходи за тематикою Геловіна, а саме:

15:01:35 01.11.2023

ХХІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

З метою пропагування грамотності, розвитку державної мови та виховання мовної культури 27 жовтня 2023 року об 11.00 у День української писемності та мови відбудеться написання XXIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

10:50:22 26.10.2023

III Всеукраїнський двотуровий конкурс майстрів та художників ”Мальовнича Україна”

Працівники Інгульського сільського будинку культури взяли участь в ІІІ Всеукраїнському двотуровому конкурсі майстрів та художників “Мальовнича Україна”, який проходив у м. Київ. Організатор – оргкомітет ”Смайл Фест”.

08:07:18 24.10.2023

Вилучення російськомовної літератури

Через широкомасштабну військову агресію росії проти України на державному рівні прийнято рішення про вилучення з публічних бібліотек російської літератури, книжок, автори яких публічно підтримали вторгнення російських військ на територію України та видавництв, до яких застосовані економічні та інші обмежувальні заходи.

14:37:50 06.10.2023

Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»

Щороку у вересні місяці в Кіровоградській області відбувається Всеукраїнський фестиваль "Вересневі самоцвіти". Це свято випромінює доброту, пробуджує у глядачів роздуми про філософський сенс життя, про всеперемагаючу силу кохання, порядність, віру, взаєморозуміння та терпіння, що долає усі перешкоди.

14:35:53 06.10.2023

Відзначення дня Захисників та Захисниць Україи

1 жовтня Українці відзначають  День захисників і захисниць України. Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

13:03:22 03.10.2023

Трагедія Бабиного Яру

Кожного року 29 вересня Україна вшановує пам'ять жертв трагедії  Бабиного Яру. У цей день 1941 року нацисти знищили в Києві десятки тисяч громадян, мешканців міста, більшість з яких були євреями. Серед невинно закатованих були тисячі українців, громадян інших національностей. Усі 778 днів німецької окупації в Києві тривали розстріли і насильства. Злочини в Бабиному Яру перевершили всі відомі до того часу трагедії. Але це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, щоб зберегти мир і запобігти насильству.

15:48:28 02.10.2023