Відділ культури, туризму та культурної спадщини

ІІІ Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв ''Новорічні дива''

19 грудня в м. Київ за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, міжнародного радіо ''RADIO SFERA MUSIC '', Асоціації діячів естрадного мистецтва України, продюсерського центру TUARON MANAGEMENT у форматі онлайн відбувся ІІІ Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв ''Новорічні дива''.

08:18:25 27.12.2023

Оновлення матеріально-технічної бази в закладах культури громади

За кошти бюджету Устинівської селищної територіальної громади, в рамках виконання програми соціально-економічного розвитку Устинівської громади відбулося оновлення матеріально-технічної бази в закладах культури.

15:15:55 21.12.2023

88 двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв ''Ти - майбутнє України ''

Інгульський будинок культури 26 листопада  2023 року прийняв участь у 88 двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв ''Ти - майбутнє України ''.

20:29:57 13.12.2023

Нове поповнення книжними новинками для дітей у дитячій бібліотеці

За кошти місцевого бюджету, в рамках «Програми розвитку та функціонування української мови в Устинівській селищній територіальній громаді на 2022-2027 роки» для КЗ «Устинівська публічна бібліотека» було придбано 40 нових дитячих україномовних книжок для поповнення книжкового фонду.

20:27:00 13.12.2023

Всесвітній день української хустки

Щороку, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

14:03:50 08.12.2023

День Святого Миколая

Цього року Україна вперше святкуватиме День Святого Миколая за новим стилем календаря — уже 6 грудня до осель українців завітає добрий святий та покладе під подушки приємні подарунки! День Святого Миколая є одним із найулюбленіших дитячих свят. Святий Миколай дарує малюкам усмішку та радість і водночас нагадує дітям про те, що варто бути чемними та слухняними.  Для того, щоб діткам нашої громади запам’ятався цей день, бібліотечними закладами було організовано та проведено цикл заходів:

13:23:01 07.12.2023

День Збройних Сил України

Щороку, 6 грудня, ми відзначаємо День Збройних  Сил України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та доньки  України виборюють  у Збройних Силах  незалежність та свободу своєї Батьківщини.

13:17:29 07.12.2023

День_Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з Указом Президента України No872/2014 від 13.11.2014 року.

17:38:05 21.11.2023