Відділ культури, туризму та культурної спадщини

Книги в дарунок

Дарування  книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг у бібліотеку – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті.

11:56:55 19.06.2023

Музей – під охороною

Згідно Закону України «Про музеї та музейну справу» для створення належних умов для збереження  музейних предметів, музейних колекцій, музейних зібрань та предметів музейного значення 25 травня поточного року селищною радою було прийнято рішення про виділення коштів у сумі 24,2 тис. грн на встановлення та обслуговування охоронної сигналізації в КЗ «Устинівський музей історії».

15:24:42 09.06.2023

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей в закладах культури Устинівської громади 1 червня 2023 року

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

14:22:03 02.06.2023

Обласний конкурс учнів мистецьких шкіл «Паросток»

24 травня у приміщенні Музичної школи №1 ім. Г.Г. Нейгауза міста Кропивницького за участі директора департаменту культури та туризму облвійськадміністрації Ул'яни Соколенко було проведено нагородження та концерт переможців Гран-прі обласного конкурсу учнів мистецьких шкіл «Паросток». Участь у Гала-концерті взяв переможець Гран-прі Лозовський Володимир, учень Устинівської мистецької школи.

13:07:28 25.05.2023

Відзначення міжнародного Дня матері в закладах культури громади

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають чудове свято – День матері. Це одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди розрадить і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

10:57:03 16.05.2023

День пам’яті та примирення

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

08:10:58 10.05.2023

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ

В Устинівському музеї історії 27 квітня 2023 року відбулася презентація творчих робіт педагога-організатора Устинівського ліцею Катерини Володимирівни Носачової. На виставці представлені картини, замальовки, орнаментовані кухонні предмети та в’язані серветки, породжені багатою уявою художниці-аматорки з елементами упізнаваних рідних краєвидів.

16:54:07 27.04.2023

Заходи до дня Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ. Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній станції. Для України, для всіх, хто причетний до трагедії, життя поділено на дві частини: до 26 квітня 1986 року і після нього. Цим частинам у народі вже дано назву – два кольори часу.

11:51:00 27.04.2023