88 двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв ''Ти - майбутнє України ''

Дата: 13.12.2023 20:29

Інгульський будинок культури 26 листопада  2023 року прийняв участь у 88 двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв ''Ти - майбутнє України ''.

Театральний колектив ''Феєрія'' став лауреатом 1 Премії в номінації: телемистецтво, короткометражний фільм - робота ''Вбиті в 30-х'' та отримав диплом.

Також учасниця від Інгульського БК Борисенко Марія отримала Диплом та  стала Лауреатом 1 Премії в номінації: образотворче мистецтво, живопис за композиції «Нічна сакура», «Тихий захід», «Сільська садиба». Керівник Борисенко Ірина.

Організатор фестивалю-конкурсу – Центр Освітніх Інновацій та Творчості «Гармонія» «Ти – майбутнє України».

Вітаємо з нагородами та бажаємо подальших успіхів у творчості!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису