Завідувач сектору

Завідувач сектору правового забезпечення

Мулява Олена Олександрівна

Народилася 02 жовтня 1994 року в смт Устинівка Кіровоградської області. У 2010 році закінчила Устинівську загальноосвітню школу І – ІІ ст. та вступила до Миколаївського коледжу бізнесу і права Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», який закінчила з відзнакою у 2014 році за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з права. Після чого вступила до Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету, який закінчила в 2017 році та здобула кваліфікацію бакалавр з права, юрист.

В вересні 2014 році розпочала трудову діяльність  у відділі Держземагенства у Устинівському районі Кіровоградської області на посаді юрисконсульта. З травня 2016 року по травень 2017 року працювала секретарем приватного нотаріуса Устинівського районного нотаріального округу Трутня О.Я.. З липня 2020 року по січень 2021 року працювала помічником судді Устинівського районного суду Кіровоградської області.

З січня 2021 року по 12 липня 2021 року працювала начальником відділу організаційно-правового забезпечення та персоналу Устинівської селищної ради, з 13 липня 2021 року по теперішній час працюю завідувачем сектору правового забезпечення Устинівської селищної ради.

Одружена, маю доньку.

Особистий прийом гомадян: