Начальник відділу

Начальник відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово - комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою

Орешечко Євген Сергійович

Народився 20.02.1985 р. в с. Криничне, Устинівського району, Кіровоградської області.

Громадянин України.

Освіта повна вища. В 2013 році закінчив Кіровоградський національний технічний університет, спеціальність: «Промислове та цивільне будівництво».

Трудова діяльність.

З 2008 року по 2010 рік працював інженером в КП « Архітектурно-планувальне бюро».

З 2013 року по 2021 рік працював начальником відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики в Устинівській районній державній адміністрації.

З 2021 року по теперішній час – начальник відділу  комунальної власності, містобудування та архітектури, житлового -комунального господарства, охорони  навколишнього  природнього середовища та благоустрою Устинівської селищної ради .

Особистий прийом громадян:

щопонеділка та щосереди з 8:00 до 12:00