Публічна інформація

Кар’єра в ІТ: з чого почати? З курсів від служби зайнятості

Набридло викликати майстра, аби він налаштував вам комп’ютер? Прийшов час зануритись у сферу інформаційних технологій самостійно! 30 січня цього року стартує професійне навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

14:14:17 31.01.2024

Яка максимальна вартість ваучера встановлена на 2024 рік?

Вартість ваучера для проходження професійного навчання встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом. Це визначено ст. 30 Закону України “Про зайнятість населення”.

11:13:20 22.01.2024

Чи компенсуються витрати на проїзд до місця проходження практики безробітному під час професійного навчання?

Так, компенсуються. Це передбачено пунктом 6 Порядку компенсації зареєстрованим безробітним витрат на проїзд до місця проходження навчання та у зворотному напрямку в період проходження професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 28 вересня  2023 року № 14432 (набрав чинності 21 грудня 2023 року), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2023 року за № 1973/41029.

11:12:17 22.01.2024

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація при працевлаштуванні ВПО за неповністю відпрацьований місяць?

Нагадаємо, що за повністю відпрацьований внутрішньо переміщеною особою місяць розмір компенсації, що виплачується роботодавцеві, дорівнює розміру мінімальної заробітної плати (наразі це 7100 грн). Детальніше про розмір компенсації роботодавцю при працевлаштуванні внутрішньо переміщеної особи можна дізнатися у матеріалі, що був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості 2 січня 2024 року http://surl.li/ovfyt

11:11:14 22.01.2024

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація при працевлаштуванні ВПО з 1 січня 2024 року?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (далі – Порядок).

11:10:16 22.01.2024

Перший на Кіровоградщині, хто отримав компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю, – грантер єРобота

Ви роботодавець, який працевлаштував людину з інвалідністю та облаштував для неї робоче місце? Тоді можете отримати компенсацію вартості його облаштування.

11:07:26 22.01.2024