Публічна інформація

Які зміни відбулись у законодавстві з питань організації суспільно корисних робіт?

Нагадаємо, що Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 753 (із змінами).

10:02:23 20.11.2023

Який мінімальний розмір допомоги по безробіттю встановлено для застрахованих осіб, які тривалий час не працювали?

Нагадаємо, що відповідно до частини 3 статті 23 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”  застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше семи місяців (у тому числі ті, які тривалий час не працювали і не мають в цих 12 місяцях жодного місяця страхового стажу), мають право на призначення допомоги по безробіттю у мінімальному розмірі. Цей мінімальний розмір встановлюється правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

10:01:23 20.11.2023

єРобота: вже 148 ветеранів та членів їхніх родин отримають 59 млн гривень грантів від держави на розвиток бізнесу

Зокрема, переможцями 13-ої хвилі подачі заявок стали 12 переможців: 6 - учасників бойових дій, 6 - членів родин ветеранів. Вони отримають 5 млн грн на старт або розвиток свого бізнесу.

09:59:04 20.11.2023

Про основи роботи із Windows та Microsoft розкажуть на курсах у Дніпрі

Сьогодення вимагає від кожного уміти володіти комп’ютером хоча б на базовому рівні. Тому Державна служба зайнятості пропонує курси підвищення кваліфікації за програмою «Користувач ПК: офісні технології та Інтернет».

09:53:08 20.11.2023

Для водіїв автобусів, тролейбусів, легкових та вантажних авто є робота на Кіровоградщині

Наразі 105 пропозицій роботи є для водіїв автотранспортних засобів на Кіровоградщині. Роботодавці готові платити керманичам до 27 000 гривень. Зокрема, робота є для водіїв тролейбусів, автобусів, легкових та вантажних авто.

09:52:29 20.11.2023