Чи змінились вимоги щодо надання учасникам бойових дій грантів відносно співфінансування?

Дата: 27.12.2023 15:35

Так, змінились.

Спочатку зазначимо, що питання надання грантів для учасників бойових дій регламентуються Порядком надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 (далі – Порядок).

Пунктом 4 Порядку було передбачено, що гранти у розмірі до 500 тис. та 1000 тис. грн (крім грантів у розмірі до 250 тис. грн) надаються за умови співфінансування отримувачем у такому співвідношенні:

• 70 відсотків вартості проєкту – за рахунок гранту,
  • не менше 30 відсотків – за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних).

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2023 року № 1157, що набрала чинності 11 листопада 2023 року, внесено зміни до Порядку, у тому числі до пункту 4. Наразі, визначено, що гранти у розмірі до 500 тис. грн включно фінансуються за рахунок коштів для гранту. Гранти від 500 тис. до 1000 тис. грн надаються за умови співфінансування отримувачем у такому співвідношенні:

• 70 відсотків вартості проєкту – за рахунок гранту,
  • не менше 30 відсотків – за рахунок коштів отримувача (власних або кредитних).Фото без опису

Все про гранти http://surl.li/glaly

Є питання щодо отримання мікрогрантів?

Звертайтеся до обласного центру зайнятості за телефоном +38 (093) 478 70 81.

Ми є у Тelegram https://t.me/dcz_kir