Публічна інформація

До уваги безробітним: є можливість безоплатно здобути професію водія!

Давно хотіли отримати водійське посвідчення, але вагались? Час настав! Державна служба зайнятості пропонує вам професійне навчання за професією «Водій автотранспортних засобів (категорія «В»)».

08:55:56 30.10.2023

Навчання перукарському мистецтву з нуля: куди звернутися та скільки коштує?

Хто такий перукар? Перукар – це творець нового образу клієнта. У наш час такий майстер має бути справжнім художником, прагнути, щоб зачіска відповідала характеру та темпераменту клієнта. Тому якщо ви ще не обрали професійний шлях або вирішили змінити його та опанувати нову сферу, тоді професійне навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)» стовідсотково для вас!

08:54:50 30.10.2023

Як створювати креслення для швейних виробів? Служба зайнятості запрошує на курси

Хочете зануритись у світ моди? Бажаєте опанувати основи конструювання одягу, навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття? Ми маємо для вас пропозицію навчання – курси цільового призначення за програмою «Моделювання швейних виробів».

08:53:32 30.10.2023

Що таке таргетована реклама та як її налаштувати? Про це на безоплатних курсах для безробітних

Ви у пошуку власного професійного шляху? Розмірковуєте, яка справа може приносити задоволення та гідну оплату? Або хочете обрати новий напрямок діяльності?​​ Опануйте трендову професію та навчіться налаштовувати рекламу у Facebook чи Instagram.

08:51:22 30.10.2023

Ви блогер? Працюєте у соцмережах? Опануйте роботу із дигітайзером!

Полюбляєте малювати? Цікавитеся графічним дизайном? А можливо, ви знаєте, що таке дигітайзер? Якщо вам відомо, як виглядає цей девайс із сенсорним екраном, і ви хочете почати професійно використовувати його у роботі, тоді запрошуємо на курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Використання графічних планшетів для комп’ютерного дизайну».

08:50:38 30.10.2023

Українське ділове мовлення: не знаєте – навчайтеся за сприяння служби зайнятості

30 жовтня 2023 року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочнуться курси цільового призначення за навчальною програмою «Ділове українське мовлення та редагування службових документів».

08:49:36 30.10.2023

Роботодавців Кіровоградщини запрошують долучитися до всеукраїнського опитування

Державна служба зайнятості спільно з Федерацією роботодавців України запрошує роботодавців усіх форм власності взяти участь у всеукраїнському опитуванні, що стартує 1 листопада цього року.

14:19:54 27.10.2023