Публічна інформація

Бажаєте професійних змін? Почніть опановувати нову професію – зварник пластмас

Зварник пластмас – затребувана професія на ринку праці. В Україні щороку збільшується протяжність магістральних мереж і газопроводів із поліетиленових труб. Таке зростання пояснюється численними перевагами труб із поліетилену перед традиційними матеріалами. Проте зі збільшенням темпів зростання будівництва виникає і необхідність у підготовці достатньої кількості кваліфікованих кадрів.

13:05:42 10.11.2023

УКРПОШТА ПРИЙМАЄ СПЛАТУ ПОДАТКІВ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ У ВИГЛЯДІ МПЗ

Національний оператор поштового зв'язку України АТ «Укрпошта» повідомляє про можливість сплати податку на доходи фізичних осіб у вигляді мінімальних податкових зобов’язань (МПЗ), на нерухоме майно, плати за землю та інших обов'язкових платежів до бюджету найбільш зручним способом за вигідними тарифами:

11:15:46 31.10.2023

Торгівля людьми: про це важливо говорити, аби знати як діяти

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Більшість українців замислювалися над тим, аби поїхати на заробітки за кордон, особливо такі думки загострилася під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Але мало хто зупиняє себе на думці «Чи безпечно це для мене?». Ризики є!

09:20:56 30.10.2023

Шукаєте роботу? Робота Є! Ти потрібен! АТ «Укргазвидобування» чекає на вас

АТ «Укргазвидобування» – дочірнє підприємство НАК «Нафтогаз України». Основний вид діяльності підприємства - пошук та розвідка родовищ нафти та газу, їх розробка, видобування, переробка вуглеводневої сировини та реалізація нафтопродуктів.

09:20:42 30.10.2023

«Робота для ВПО: ти потрібен!» – сформуй чіткий меседж-бокс та використовуй на шляху до зайнятості

Ви внутрішньо переміщена особа і шукаєте роботу на новому місці проживання? Державна служба зайнятості задля вашої професійної самореалізації пропонує для цього дієві інструменти.

09:18:00 30.10.2023