Публічна інформація

Які зміни відбулись у законодавстві з питань підтримки підприємництва?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 “Деякі питання надання грантів бізнесу” затверджено низку порядків, що стосуються підтримки підприємництва. Уряд постійно тримає на контролі таку підтримку та приймає рішення на удосконалення цієї роботи.

09:16:59 30.10.2023

Допомога по безробіттю: який наразі встановлений мінімальний розмір?

Нагадаємо, що постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) від 31 січня 2020 року № 211, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 20 лютого 2020 року за № 197/34480, мінімальний розмір допомоги по безробіттю було встановлено величиною 650 грн.

09:15:56 30.10.2023

За якою формою звітності має подаватися інформація про працевлаштованих за кордоном?

Нагадаємо, що з 14 жовтня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України “Про зайнятість населення”, якими суттєво змінюється система державного регулювання діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Серед іншого, запроваджено подання суб’єктами господарювання (агентствами зайнятості) декларації до Міністерства економіки України про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Такі агентства зайнятості мають звітувати перед зазначеним Міністерством про свою діяльність у цій сфері.

09:10:28 30.10.2023

Робота для ВПО. Ти потрібен: легкий старт і швидке кар'єрне зростання в NOVUS

Офіційне працевлаштування, безоплатне навчання та кар'єрне зростання, своєчасна та стабільна заробітна платня, допомога з житлом для іногородніх, безоплатні повноцінні обіди – саме ці умови пропонує мережа супермаркетів європейських стандартів ТОВ «Новус Україна».

09:09:27 30.10.2023