Публічна інформація

Обрізання плодових дерев та догляд за ними: усе про садівництво на курсах

Ви готові отримати нові знання та навички в одній із важливих галузей сільськогосподарського виробництва? Пропонуємо вам курси цільового призначення за програмою «Садівництво, обрізання плодових дерев та догляд за ними».

13:03:13 16.10.2023

У Службі зайнятості навчають на оператора дрона

Курси підвищення кваліфікації «Керування БПЛА (дроном): теорія і практика» – це не просто шанс на успіх у сучасному цифровому середовищі, а й можливість впровадження новітніх сучасних технологій, що своєю чергою сприятиме  розвитку економіки країни, створенню її потужного воєнного потенціалу.

13:02:14 16.10.2023

Майже 700 нових робочих місць: ухвалено чергові гранти за програмою «єРобота»

Визначено чергових переможців урядової програми"Власна справа", та"Грант для ветеранів та їх подружжя",які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 28 серпня по 10 вересня поточного року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.

15:39:15 05.10.2023

Залишись без роботи? Отримайте комплексну підтримку!

Українці, які залишилися без роботи через вимушену зміну місця проживання, можуть отримати комплексну підтримку. Відповідний проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво» реалізує компанія Booster Development за сприяння Програми USAID «Економічна підтримка України». Він покликаний підтримувати тих громадян України, які через вимушену зміну місця проживання опинилися без роботи, потребують супроводу у працевлаштуванні й адаптації до умов регіону перебування.

15:35:03 05.10.2023