Публічна інформація

Барометр професій цієї осені

Пропонуємо ознайомитися з «Барометром професій», який допоможе визначити професії, актуальні на ринку праці.

15:25:07 05.10.2023

Кіровоградщина: 40,6 тис. переселенців охоплені анкетуванням щодо потреби у працевлаштуванні

Для з’ясування потреб внутрішньо переміщених осіб у працевлаштуванні фахівцями філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та структурних підрозділів філій проводиться анкетування. Ним охоплено упродовж                         2022-2023 років 40,6 тис. осіб.

15:11:48 05.10.2023

Тестування ПЗ «з нуля»: безоплатні курси для безробітних

Ви упевнений користувач ПК? Плануєте надалі розвиватись у сфері інформаційних технологій? Пропонуємо вам цікаві та корисні курси підвищення кваліфікації за програмою «Тестування програмного забезпечення».

15:10:19 05.10.2023

Безробітних Кіровоградщини хочуть навчити лозоплетінню

Попит на екологічно чисті вишукані натуральні вироби з лози з роками лише зростає, а професійних майстрів не так багато. У такому ремеслі, як лозоплетіння, проявити свій талант доволі непросто. Красиві, якісні вироби передбачають багато зусиль, терпіння і любові. Кожне плетене диво – частина серця майстра.

15:09:11 05.10.2023

Понад 100 лікарів потребують медичні заклади Кіровоградщини

Міжнародний день лікаря  - це свято солідарності лікарів у всьому світі. Відзначати його запропонували Всесвітня організація охорони здоров'я та міжнародна гуманітарна організація "Лікарі без кордонів", яка була створена 1971 року. Традиційно його відзначають у перший понеділок жовтня. У 2023 році Міжнародний день лікаря припадає на 2 жовтня. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. Якщо ви маєте медичну освіту і наразі перебуваєте у пошуку роботи, фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості виокремили із бази даних вакансії медичної сфери, наразі їх – 102.

15:07:00 05.10.2023

«Скажи чесно, ти як?»: переможемо виклики війни разом

Тривожні думки не дають спати? Не знаєте, як зупинити паніку? Що робити, якщо нічого не хочеться? Відповіді на ці та багато інших запитань є завдяки програмі ментального здоров’я «Ти як?». Її мета – навчити українців піклуватися про своє ментальне здоров’я та показати інструменти, які допоможуть подолати тривогу.

16:39:49 04.10.2023