Публічна інформація

«Ти як?» – програма, що допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес

Що відбувається з нашою духовною енергією, як ми можемо заново віднайти джерело нашого життя, внутрішньої енергії та сил рухатися вперед, що робити, якщо відчуваєш постійну втому та  знесилення, як подолати депресійний стан, запустити власний двигун та стати на рейки повноцінного життя та ефективно функціонувати у суспільстві?

10:35:56 08.09.2023

На Кіровоградщині відкрився центр надання послуг: матуся десятьох дітей перемогла у «єРоботі»

Майже десять років Тетяна Десятнікова пропрацювала секретарем у суді, а згодом – помічником судді, де основними її обов’язками була робота з текстами, документами та офісною технікою. Це відіграло свою роль у подальшому житті жінки, коли вона вирішила стати підприємницею та скористатися грантовою програмою «єРобота».

10:09:53 08.09.2023

Нетворкінг та пошук роботи: слухаємо, допомагаємо знайти правильний шлях самореалізації жінок

«Пошук роботи: використовуємо нові можливості» – семінар, що дав змогу жінкам із числа внутрішньо переміщених осіб знайти разом з фахівцями з профорієнтації відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості  відповіді на запитання:  що треба знати, щоб знайти роботу в сучасних умовах, які інструменти при цьому використовувати, чому важливо бути активними у пошуку роботи?

10:06:26 08.09.2023

Для соціальних педагогів Кіровоградщини є вигідна пропозиція підвищення кваліфікації

Сьогодні діяльність соціального педагога в закладах освіти є надзвичайно важливою, оскільки з переміщенням осіб під час воєнного стану мають бути створені умови для успішної соціалізації та адаптації дітей різного віку, набуття ними соціальних компетентностей, формування як особистостей та входження в активне громадське життя.

10:05:49 08.09.2023

Служба зайнятості допомагає безробітним безоплатно відкрити категорію «С»

Полюбляєте водити авто? Хочете зробити керування автомобілем вашим основним джерелом доходу? Служба зайнятості пропонує водіям підвищити кваліфікацію та опанувати категорію «С», яка відкриває перед її власниками ряд перспектив, що стосуються подальшого працевлаштування.

10:05:39 08.09.2023