Публічна інформація

«Вільна каса!»: Одеса відкриває свої двері для безкоштовного навчання за професією продавець

Вас цікавить сфера торгівлі і ви хочете мати за плечима якісний багаж знань? Державна служба зайнятості організовує професійне навчання за професією «Продавець продовольчих товарів», щоб у цьому полі діяльності  ви почувалися як риба у воді.

09:41:25 17.08.2023

Є бізнес-ідея? Отримай грант від ЄС та Німеччини

Українські підприємці влітку 2023 року отримають три хвилі грантів  від ЄС та Німеччини: сума гранту — до 25 тис. євро. Гранти призначені для мікро-, малого і середнього бізнесу. У кожного грантового конкурсу відмінні вимоги до підприємств та різне цільове призначення:

09:36:09 17.08.2023

Які напрямки витрат можуть бути покриті за рахунок мікрогранту?

Напрямки витрат, які покриваються мікрогрантом за програмою «єРобота», окреслені у п. 5 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21червня 2022 року № 738 (із змінами).

09:19:38 17.08.2023

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

10:43:23 16.08.2023

Молодь-наше майбутнє, а сила -у єдності !

«Наше майбутнє – в наших руках» – під таким гаслом в Устинівському відділі Кропивницької філії Кіровоградського  обласного центру зайнятості до Дня молоді в Україні пройшло засідання молодіжного клубу «Назустріч успіху».

10:31:38 14.08.2023

єРобота: що таке мікрогрант на створення та розвиток власного бізнесу?

Мікрогрантом є безповоротна державна допомога фізичній особі, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність і бере на себе зобов’язання зареєструватися фізичною особою — підприємцем або створити юридичну особу. Така допомога надається також суб’єктам господарювання для розвитку власного бізнесу.

11:41:31 09.08.2023