Публічна інформація

Що таке таргетована реклама та як її налаштувати? Про це на безоплатних курсах для безробітних

Ви у пошуку власного професійного шляху? Розмірковуєте, яка справа може приносити задоволення та гідну оплату? Або хочете обрати новий напрямок діяльності?​​ Опануйте трендову професію та навчіться налаштовувати рекламу у Facebook чи Instagram.

08:51:22 30.10.2023

Ви блогер? Працюєте у соцмережах? Опануйте роботу із дигітайзером!

Полюбляєте малювати? Цікавитеся графічним дизайном? А можливо, ви знаєте, що таке дигітайзер? Якщо вам відомо, як виглядає цей девайс із сенсорним екраном, і ви хочете почати професійно використовувати його у роботі, тоді запрошуємо на курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Використання графічних планшетів для комп’ютерного дизайну».

08:50:38 30.10.2023

Українське ділове мовлення: не знаєте – навчайтеся за сприяння служби зайнятості

30 жовтня 2023 року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочнуться курси цільового призначення за навчальною програмою «Ділове українське мовлення та редагування службових документів».

08:49:36 30.10.2023

Роботодавців Кіровоградщини запрошують долучитися до всеукраїнського опитування

Державна служба зайнятості спільно з Федерацією роботодавців України запрошує роботодавців усіх форм власності взяти участь у всеукраїнському опитуванні, що стартує 1 листопада цього року.

14:19:54 27.10.2023

Щодо порядку оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором доходу у вигляді благодійної допомоги, яка виплачується внутрішньо переміщеним особам міжнародними благодійними організаціями

Правові основи благодійної діяльності в Україні, у тому числі створення, формування та здійснення діяльності благодійних організацій, визначено у Законі України від 5 липня 2012 року № 5073-VI «Про благодійну діяльність та благодійні організації» (далі – Закон № 5073).

16:10:02 26.10.2023