Публічна інформація

Які документи необхідно подати до Державної служби зайнятості для проходження особою з інвалідністю внаслідок війни професійного навчання?

Нагадаємо, що у матеріалі, який був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 10 жовтня 2023 року (https://is.gd/KkZZue) мова йшла про документи, які надає учасник бойових дій для проходження професійного навчання в рамках експериментального проєкту. Все про експериментальний проєкт тут http://surl.li/lnnbl

13:14:13 16.10.2023

У які терміни має бути прийнято рішення про направлення учасника бойових дій на професійне навчання?

Рішення про направлення здобувача освіти на професійне навчання приймається обласним центром зайнятості (його філією) не пізніше ніж на п’ятий робочий день з дня подання заяви та документів. Таке рішення оформляється наказом.

13:13:13 16.10.2023

Які зміни відбудуться у законодавстві про зайнятість щодо працевлаштування за кордоном?

Законом України від 20 березня 2023 року № 2982-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав трудових мігрантів та боротьби з шахрайством у працевлаштуванні за кордоном” (далі – Закон) внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та законів України “Про зайнятість населення”, “Про ліцензування видів господарської діяльності”, “Про зовнішню трудову міграцію”.

13:11:11 16.10.2023

На Кіровоградщині потрібні працівники поштової служби. Є 50 вакансій

Сьогодні, 09 жовтня, відзначається Всесвітній день пошти (Міжнародний день поштової служби). Для багатьох людей працівники пошти так і залишаються чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова.

13:05:40 16.10.2023