Чи відбулися зміни відносно розміру гранту для члена сім’ї учасника бойових дій?

Дата: 27.12.2023 15:33

Так, відбулися.

Нагадаємо, що питання надання грантів для учасників бойових дій регламентуються Порядком надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня                        2022 року № 738 (далі – Порядок).

Пунктом 4 Порядку було передбачено, що розмір гранту становить до 500 тис. грн для члена сім’ї учасника бойових дій (у разі зобов’язання створити два робочих місця після отримання гранту та працевлаштувати двох найманих працівників).

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2023 року № 1157 (набрала чинності 11 листопада 2023 року) внесено зміни до Порядку, у тому числі до пункту 4.

Наразі визначено, що розмір гранту для члена сім’ї не може перевищувати:

• 250 тис. грн (у разі зобов’язання створити одне робоче місце);
  • 500 тис. грн (два робочих місця).Фото без опису

Також слід зазначити, що раніше існувала норма, яка передбачала необхідність співфінансування щодо гранту розміром до 500 тис. грн, наразі така умова скасована.

Все про гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей тут http://surl.li/glaly

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до обласного центру зайнятості за телефоном +38 (093) 478 70 81.

Ми є у Тelegram https://t.me/dcz_kir