Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою

Засідання комісії з житлових питань

Сьогодні, 13 грудня 2023 року, відбулося засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Устинівської селищної ради, яку провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко.

20:38:24 13.12.2023

Засідання комісії з житлових питань

Сьогодні, 24 листопада 2023 року, відбулося засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Устинівської селищної ради, яку провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко.

11:26:23 24.11.2023

Компенсація за прихисток переселенців

Відповідно до постанови КМУ від 19.03.2022 року № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» зі змінами, в листопаді поточного року більше тридцяти  жителів Устинівської громади подали заяви на отримання компенсації на комунальні платежі за безкоштовний прихисток вимушених переселенців. Власники житла мають до п’ятого числа кожного місяця подавати заяву до Устинівської селищної ради, де вказують кількість поселених людей.

11:28:29 10.11.2023

Благоустрій населених пунктів триває

03 листопада 2023 року на території громади продовжились заходи з благоустрою. Працівниками селищної ради та її структурних підрозділів було прибрано листя на прилеглих до адмінбудівель територіях, центральній алеї та на території меморіального комплексу.

10:30:49 06.11.2023

Благоустрій

27 жовтня 2023 року на території громади проводились заходи з благоустрою. Працівниками селищної ради та її структурними підрозділами було впорядковано клумби в центрі селища, прибрано листя, на прилеглих до адмінбудівель територіях, центральній алеї та на території меморіального комплексу.

11:05:06 30.10.2023

САМОВІЛЬНЕ СПАЛЮВАННЯ ЛИСТЯ ТА СУХОЇ ТРАВИ – ПОЗА ЗАКОНОМ

Устинівська селищна рада в черговий раз звертається до мешканців громади та попереджує про заборону паління сухої трави, листя й гілок дерев, та нагадує, що за такі дії загрожують штрафи та кримінальна відповідальність.

16:08:22 23.10.2023

Проведено грейдерування сільських доріг

На території Седнівського старостинського округу технікою КП «Комунальник» Устинівської селищної ради, та за наданої допомоги у вигляді дизпалива керівниками ПСП "Седнівське" Мітерова О.М. та Цвілюка С.В., проведено грейдерування доріг в с. Седнівка по вулиці Шевченка, біля складу ПСП Седнівське, та на греблі в напрямку с. Ганно- Леонтовичеве. В селі Новочигиринка розчищено замулену дорогу по вулиці.

15:41:47 23.10.2023

Благоустрій

20 жовтня 2023 року на території громади продовжувались заходи з благоустою населених пунктів. Так, на території старостинських округів упорядковувались центри сіл, парки, території біля старостатів, пам’ятників, кладовищ, висаджувались квіти, дерева та прибиралось листя.

10:23:59 23.10.2023