Дякуємо за придбані тренажери для спортмайданчика

Дата: 18.11.2021 09:45

В рамках виконання програми соціального партнерства між сільгосптоваро- виробниками та Устинівською селищною радою для мешканців  села Седнівка було закуплено 10 вуличних тренажерів та вуличний тенісний стіл.

Встановлення сучасного спортивного майданчика спонукатиме молодь більш активно займатися спортом та сприятиме зміцненню фізичного здоров'я мешканців села. Маємо надію, що даний проект, який націлений на популяризацію здорового способу життя, допоможе молоді та дітям відірватися від гаджетів та проводити більше часу на свіжому повітрі, займаючись спортом.

Щиро дякуємо депутату обласної ради Міщенку В.П. та директору ТОВ "Агрокомплекс" Ковалю О.В.  за придбане  обладнання для створення сучасного спортивного майданчика. Надаючи допомогу -  ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість та надію. Бажаємо вам міцного здоров'я, процвітання та добробуту.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису