До відома громадян

Роз’яснення АТ «Укрпошта» щодо скасування обов’язкового переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки

Майже три місяці поспіль українських пенсіонерів тримала в напрузі, прийнята за ініціативи ПФУ та Мінсоцполітики Кабінетом Міністрів України Постанова №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати i доставки пенсій та грoшoвoï допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Завдяки підтримці Президента України i Прем’єр-міністра, спільним зусиллям генерального директора Укрпошти Смілянського І.Ю., небайдужих губернаторів, народних депутатів та місцевих очільників, а також численним скаргам пенсіонерів на адресу KMУ нам вдалося домогтися скасування обов’язкового переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня 2021 року, як це раніше було визначено.

10:40:20 29.06.2021

Увага! Новація!

Інформація про е-лікарняний: доступ через ресурс Пенсійного фонду

15:01:28 23.06.2021

Готовність роботодавців працевлаштовувати людей з інвалідністю зростає

41% роботодавців готові працевлаштовувати осіб з інвалідністю понад встановлену державою квоту у 4% середньооблікової чисельності штатних працівників. Ще 4% роботодавців зовсім не бачать різниці під час працевлаштування людей з обмеженими можливостями, для них головне – рівень кваліфікації і вмотивованості кандидата на посаду. Водночас 55% роботодавців не бачать потреби у працевлаштуванні осіб з інвалідністю після заповнення встановленої законодавством квоти.

17:01:46 16.06.2021

5 фактів про електронну трудову книжку

10 червня 2021 року набрав чинності Закон України, яким запроваджено облік трудової діяльності працівника в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб).

16:56:16 16.06.2021

Земельна Конституція в дії

Громадянам при вирішенні питань безоплатної приватизації землі, набрання права оренди на землю (торги) необхідно враховувати вимоги, внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року № 1423-IX (набрав чинності 27 травня 2021 року), підписаний Президентом України Володимиром Зеленським 24 травня 2021 року на Всеукраїнському форумі «Україна. 30. Земля».

14:22:18 15.06.2021

Немає документів, щоб підтвердити стаж? Шукайте свідків!

Як відомо, основним документом, який підтверджує стаж роботи до 01.01.2004 року, є трудова книжка. Проте у зв’язку з некоректним її веденням та заповненням, перед майбутніми пенсіонерами постає питання стосовно необхідності підтвердження наявного трудового стажу у порядку та спосіб, встановлені чинним законодавством.

11:12:42 14.06.2021

Порядок виплати недоотриманої пенсії в зв’язку зі смертю пенсіонера

Сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, виплачується по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті (стаття 52 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”), у тому числі непрацездатним членам сім'ї, зазначеним у частині другій статті 36 згаданого Закону, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали.

11:41:59 28.05.2021

Підтримуємо народні традиції

З  нагоди Всесвітнього Дня вишиванки, фахівцями Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  проведено  засідання клубу для молоді на тему «Вишиванка – національна святиня». Захід пройшов за участі бібліотекаря Устинівської центральної бібліотеки Олени Ткач.

10:35:46 24.05.2021

На Кіровоградщині цьогоріч громадяни отримали майже 30 тисяч адмінпослуг

За січень-квітень 2021 року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів понад 1 мільйон грн за надані громадянам адміністративні послуги.

15:55:56 19.05.2021

Працюючі пенсіонери Кіровоградщини у червні отримають доплату в результаті щорічного перерахунку

Перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться щороку з 01 квітня. Підставою для його проведення є дані про доходи тих пенсіонерів, які працюють, за останні 24 місяці.

15:55:45 19.05.2021