Моніторинг цін на товари, що мають істотну соціальну значущість

Дата: 05.07.2024 14:37

За період з 28.06.2024 року по 04.07.2024 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді здійснено перевірки 4 закладів торгівлі: 1 - в Інгульському старостинському окрузі, 3 - в селищі Устинівка. В ході перевірки членами робочої групи не встановлено необґрунтованого підвищення цін на продукти, які мають соціальну значущість.

З суб’єктами підприємництва проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 року «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів та забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану», дотримання терміну дії ліцензії на алкогольну та тютюнову продукції, а також обслуговування споживачів та надання інформації про товари і послуги українською мовою, позачергове обслуговування ветеранів та учасників бойових дій, дотримання режиму роботи торгівельних закладів.

Увагу працівників торгівельних закладів акцентовано на недопущенні продажу підакцизної продукції неповнолітнім особам, а також на  заборону торгівлі алкогольними напоями у період дії комендантської години та продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань, важливість використання РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій.Фото без опису