УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Майбутнє професії кухаря – інновації у гастрономічному мистецтві та кулінарних технологіях

Професія кухаря – одна з найдавніших, амбітних і творчих, завжди актуальних. Це нескінченний простір фантазії для тих, хто щиро любить готувати, кому подобається створювати нові приголомшливі смаки та відкривати маленькі дива іншим через власну кулінарну майстерність.

09:18:48 06.08.2024

Маєте комерційну жилку і з грошима на «ти»? Опануйте затребувану професію!

Вибір  «своєї» професії – це завжди крок до нових можливостей та успіху! Можливови задумуєтесь про кар'єру у сфері торгівлі? Якщо ви комунікабельні, харизматичні, логічно  мислите,  любите працювати з фінансами – маємо для вас вдалу пропозицію!

09:16:12 06.08.2024

Торгівля людьми: Як захистити себе та своїх близьких

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми з метою підвищення обізнаності населення щодо легального працевлаштування та безпечної трудової міграції, в Устинівському відділі Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

13:30:30 29.07.2024