УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Вакансії лікарів у Кропивницькому та регіоні: високі зарплати, високі можливості

Індустрія охорони здоров'я Кіровоградщини пропонує можливості для розвитку та кар'єрного зростання. У базі даних Кіровоградського обласного центру зайнятості наразі доступно 127 вакансій для лікарів різних спеціальностей. Максимальна заробітна плата досягає 30 000 гривень! Це чудова нагода для тих, хто шукає стабільну та високооплачувану роботу в медичній галузі.

15:09:00 18.03.2024

Кіровоградщина: служба зайнятості запрошує на роботу кулінарів та пропонує зарплату до 17 тисяч гривень

Шановні гурмани та шанувальники кулінарної майстерності! Кіровоградський обласний центр зайнятості відкриває двері до світу смачних можливостей із вакансіями для талановитих кухарів у регіоні, наразі їх – 37.

15:08:54 18.03.2024

Куди звертатися ветерану за допомогою для оформлення гранту на власний бізнес?

З метою розширення підтримки бізнесу, з 10 квітня 2023 року, в рамках реалізації урядового проєкту єРобота, почала діяти нова програма: надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу (надалі - «Грант для ветеранів»).

15:07:40 18.03.2024

Понад 14 тисяч підприємців отримали від держави гранти на розвиток бізнесу за програмою єРобота

Загальна сума, яку держава інвестувала в розвиток бізнесу через гранти — вже 7,1 млрд гривень. Отримувачі грантів створять понад 40 тисяч нових робочих місць для українців.

14:57:12 18.03.2024

Армія відновлення: більше 100 тисяч направлень виданоз початку дії програми службою зайнятості

З початку дії урядового проєкту “Армія відновлення” було видано майже 102 тисячі направлень для участі тимчасово безробітних українців у суспільно корисних роботах з відбудови країни.

14:55:20 18.03.2024