УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Від рибалки до рибовода: вивчайте ази рибного господарства у Рівному

Мрієте про роботу на природі в гармонії з водною стихією? Хочете освоїти мистецтво вирощування риби та керувати власною аквафермою? Маємо для вас вигідну пропозицію професійного навчання за професією «Рибовод (кваліфікований робітник»)!

13:12:32 10.04.2024

Топовий агрегатор вакансій в Telegram! Отримуй щодня лише актуальні вакансії

Ви шукаєте роботу? Для вас є новина! Кіровоградський обласний центр зайнятості запустив окремий Телеграм-канал з пошуку роботи. Він має назву «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує»  та доступний за посиланням t.me/job_kid_dcz.

14:45:02 29.03.2024

Чи надається роботодавцям компенсація щодо працевлаштованихосіб за період їхньої тимчасової непрацездатності?

На початку нагадаємо, що відповідно до частини 1 статті 26 Закону України “Про зайнятість населення” та пункту 4 Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 року № 124, при працевлаштуванні окремих категорій безробітних (наприклад осіб, яким до настання права на пенсію залишилося 10 і менше років) компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску. Загальна тривалість виплати цієї компенсації становить 12 місяців.

14:43:01 29.03.2024

Чи надається роботодавцям компенсація щодо працевлаштованих осіб за дні перебування їх у відпустці без збереження заробітної плати?

Якщо в процесі трудових відносин працевлаштована особа перебуває у відпустці без збереження заробітної плати, то компенсація за ці дні роботодавцю не надається.

14:42:53 29.03.2024

Звітність приватних агентств зайнятості – дедлайн не пізніше 15 квітня

Нагадаємо, щоінформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма звітності № 1-ПА), порядок її подання, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 03 червня 2019 року № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 2 липня 2019 року за№ 717/33688.

14:40:51 29.03.2024

Грант від єРобота: 15 тис. українців визнані переможцями грантової програми від її старту, з них 178 –жителі Кіровоградщини

474 українці визнані переможцями четвертої у 2024 роціхвилі грантової програми «Власна справа» та отримають від держави 113 млн гривень на започаткування або розширення свого бізнесу.

14:38:51 29.03.2024

Перетворіть ідею у реальність: курси для майбутніх підприємців від служби зайнятості

Мрієте про власний бізнес та готові зробити перший крок у реалізації своєї підприємницької ідеї? Вам стануть корисними курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма «Є-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу», які розпочнуться вже 08 квітня цього року.

14:36:40 29.03.2024