УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Професійний розвиток: Одеса запрошує кропивничан на курси монтажу вікон та дверей

Прагнете відкрити для себе нові можливості у будівельній сфері та отримати практичні навички у монтажі віконних та дверних систем? Запрошуємо усіх зацікавлених на курси цільового призначення за програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій».

14:36:37 29.03.2024

Форсайт-дослідження: майже 63 % військовослужбовців хотіли б зайнятися власною справою, близько 11 % – уже її мають!

За результатами дослідження Український ветеранський фонд та Мінветеранів майже 63% військовослужбовців хотіли б зайнятися власною справою, близько 11% зазначають, що вже мають власну справу. Більше 50% опитаних ветеранів також мають бажання розвивати власну справу. Детальніше про дослідження https://is.gd/j2hGZ2

15:38:59 25.03.2024

Чи беруть участь центри зайнятості уреалізації грантових програм роботодавцями у сферах садівництва та тепличного господарства?

Безпосередньо ні,не беруть, але відповідні роботодавці можуть звертатись до центрів зайнятості з питання укомплектування нових робочих місць, що утворюються в процесі реалізації грантових програм.

15:35:10 25.03.2024

Грант від єРобота: 15 тис. українців визнані переможцями грантової програми від її старту, з них 178–жителі Кіровоградщини

474 українці визнані переможцями четвертої у 2024 роціхвилі грантової програми «Власна справа» та отримають від держави 113 млн гривень на започаткування або розширення свого бізнесу.

15:29:37 25.03.2024

Створіть свій шлях у світі моди: розпочніть навчання за професією кравець в Одесі

Мрієте про творчу та цікаву професію у сфері моди? Шукаєте можливості для розвиткумистецтва та створення унікальних виробів? Тоді ця новина для вас! Служба зайнятості запускає навчання за професією «Кравець».

15:21:35 25.03.2024

«Мій вибір професії – моє щасливе майбутнє»

Днями начальником Устинівського відділу  Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості   для учнів 8-9  класів Устинівської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради проведено інтерактивний захід.

15:16:53 25.03.2024