УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

В якому максимальному розмірі надаються гранти для ветеранів у 2024 році?

Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 (із змінами). Пунктом 4 вказаного Порядку встановлено, що розмір гранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його суми запиту та не перевищує для члена сім’ї:

10:38:49 12.02.2024

Який розмір мікрогранту встановлений на 2024 рік?

Питання надання мікрогрантів врегульовані Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738. Передбачено, що розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50 тис. грн та не перевищує:

10:34:10 12.02.2024