УСТИНІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КРОПИВНИЦЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Запуск б’юті-простору: у Кропивницькому відкривається школа-студія «Незламні нігті»

Блиск в очах та купа амбітних планів: усе це про кропивничанку Світлану Маржіне, яка за допомогою грантового проєкту «єРобота» відкриває школу-студію нігтьового сервісу «Незламні нігті».

10:24:56 12.02.2024

Використання агродронів у с/г: як опанувати техніку розкажуть на курсах

Працюєте у сфері сільського господарства? Зацікавлені у самовдосконаленні та покращенні землеробства?  Для вас розробили та впровадили курси підвищення кваліфікації за програмою «Застосування агродрона у сільському господарстві», який спрямований на вивчення будови та налаштування агродрона XAGV40, отримання знань щодо його підготовки до виконання місій з обприскування та внесення добрив.

10:23:55 12.02.2024

Хочете розпочати власну справу? Держава допоможе, а служба зайнятості організує курси

Маєте намір розпочати підприємницьку діяльність? Хочете скористатися можливостями державного грантового проєкту «єРобота»? Служба зайнятості допоможе вам у цьому, оскільки кваліфіковані фахівці розробили курси цільового призначення за програмою «Держпрограма «Є-робота» Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу».

10:21:15 12.02.2024

Понад 100 вакансій для водіїв є на Кіровоградщині

Наразі 114 пропозицій роботи є для водіїв автотранспортних засобів на Кіровоградщині. Роботодавці готові платити керманичам до 30000 гривень. Зокрема, робота є для водіїв тролейбусів, автобусів, легкових та вантажних авто.

10:20:54 12.02.2024