Діалоги в громаді

Дата: 27.07.2023 10:46

25 липня 2023 року в Устинівській громаді відбувся діалоговий захід на тему: «Як ми можемо сприяти зменшенню інтернет-залежності дітей та молоді».

Реалізація цієї зустрічі відбувалась у рамках проекту «Лабораторії творчого діалогу в громаді», що реалізується Спілкою Громадські ініціативи України за підтримки «U-LEAD» з Європою».

Модератором заходу був регіональний координатор проекту в Кіровоградській області, Сергій Ткаченко, фасилітатором - заступник селищного голови Наталія Сівова, головними учасниками були члени новоутвореної Молодіжної ради при Устинівській селищній раді та активна молодь громади.

Тема діалогу дуже актуальна, адже молодь повинна раціонально використовувати можливості інтернету і сучасних гаджетів, щоб в подальшому це не призвело до негативних наслідків зі здоров’ям та інтернет-залежності. Зустріч була цікавою та продуктивною.

На згадку про проведену діалогову зустріч, Сергій Ткаченко отримав чашку-сувенір з логотипом бренду Устинівської громади.

Дякуємо всім учасникам заходу за роботу та небайдужість до життя громади.