Щирі і ніжні, сміливі та відважні, дорогі наші жінки!

Шановні матері, сестри, доньки, які відправили своїх синів, чоловіків, братів боронити незалежність України, а самі стали на захист в тилу ворога: готують їжу для воїнів, плетуть маскувальні сітки, збирають гуманітарну допомогу постраждалим, розміщують та забезпечують побут біженців, ви  - наша гордість, надія та опора!

11:15:50 08.03.2022

Шановна громадо!

19 січня увесь християнський світ відзначає  завершальне  різдвяне свято – Хрещення Господнє. Саме в цей день Іван Предтеча охрестив Ісуса в річці Йордань.

08:00:40 19.01.2022

25 грудня – Католицьке Різдво

Цей день – спогад про диво народження у Вифлеємі Сина Божого Ісуса Христа і особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям.

15:11:32 24.12.2021

Привітання селищного голови

17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая талановита малеча зі школи естетичного виховання разом із селищним головою запалили новорічну ялинку. Під гучні вигуки дітвори «ялинка, засвітись» було дано старт новорічним та різдвяним святам. Селищний голова привітав присутніх з прийдешніми святами  та побажав здоров’я і благополуччя всім жителям громади, а чемним діткам отримати довгоочікувані подарунки.

07:31:21 19.12.2021