Вітаємо зі святом радості і щедрих подарунків

Дата: 19.12.2021 07:33

Шановні жителі громади, напередодні Нового року ми відзначаємо чарівне і довгоочікуване свято – День Святого Миколая, одне з найшанованіших свят Церкви.

Через свою доброту, чуйність та любов до ближніх Святий здобув таку популярність серед християн. Українці теж  завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей.

Це свято вчить нас вірити в диво, як вірять в нього діти, навчає милосердю, доброті та  чуйності. Тож в цей особливий день, як і завжди, будьте добрі і уважні один до одного, розділіть веселощі і радість з коханими і близькими людьми, наповніть свої будинки святковим затишком і щастям.

Нехай у цей день відбудуться чарівні та казкові події, кожна дитина відчує любов та опіку, а Святий Миколай не омине жодної домівки. Бажаємо, щоб у  кожній родині нашої громади панували радість і здоров’я, взаєморозуміння та добробут, любов і  надія! Веселих та щасливих свят!   Фото без опису