На часі – взаємодопомога!

Дата: 09.05.2022 17:09

Наразі такий час, коли дуже важливий і відчутний взаємозв'язок та взаємодопомога  людей. Більшість жителів села Лебедине відгукнулися своїм посильним внеском в добрі справи, щоб підтримати Збройні Сили України. Неодноразово готували м'ясні вироби для наших захисників, випікали для них різні смаколики.

А ще, хоч і складний наразі час, хочеться, щоб наше село було гарне та чисте. Тому жителі вийшли на прибирання своїх вулиць та в'їзду в село: обпилювали сухе гілля з дерев, загрібали пожухлу  траву та листя.

Велика подяка жителям Лебединого за розуміння і допомогу, за  внесок у справу перемоги добра і справедливості.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису